2737
2739

سلام دوستان.من باردارم و هفته 17بارداری.از دیروز برای بار هزارم عفونت قارچی گرفتم.به دکترم دسترسی ندارم فعلا.میشه اگه تجربه ای دارید بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ژل شستشو بخرازداروخونه بهش بگوبارداری مخصوص بارداری میده ۸٠تومنه هروق رفتی سرویس اول ژل شسشو بزن مث مایع اس بعدابکشی کن... خودمم باردارم استفاده میکنم عالیع

نشتون وسوتون پتی انتظارا🤍🕊
2740

کلوتریمازول بگیر هم موضعی هم برای داخل واژن ولی اپلیکاتور رو نصفه پر کنید و نصفه داخل کنید نه تا انتها، مقدار مصرفش هم روی خود دارو بخون فکر کنم شبی یکبار خوب باشه، من چند سال قبل سر بارداری دخترم دکترم این مدلی تجویز کرد

روش سنتی ش هم اینه که از عطاری عنبر نصارا بگیر روی گاز بهش حرارت بده وقتی به دود کردن افتاد توی شیشه بلند مثل شیشه سس بندازی و بزاری دم واژنتون و بخور بدین 

دومی راهکارش زودتر جواب میده و فوق العاده ست

عفونت من قارچیه.شما باردارید؟

بله عفونت داشتم دکتر بهم گفت اینکار کنم ..۱۸ هفته هستم ..۹ هفته بودم عفونت داشتم دیگه نگرفتم ..البته گفت لباس زیر نپوش زیاد .شلوار نپوشم.. با دستمال خشک نکنم فقط باد سشوار 

🤪
2706