2733
2734
اون پایین نکته که واسه دکتر نوشته بخون نوشته سونوگرافی نیست نمیشه قطعی گفت high risck خوب چرا بدون سونو آزمایش گرفته؟؟
یه کهنه شراب که ۳۰ سالشه به جز من یه می خونه دونبالشه یه کهنه شرابه که این سال ها گمون می کنم بهترین سالشه خدا جونم ممنونم از هدیه قشنگت که تو دلم گذاشتی :-)))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون کامنته درباره ریسک ها توضیح داده ،پایین همه برگه ها مینوسن من مطمئنم جوابت خوبه چون کلی درگیر بودم خودم با این آزمایشا وکلی سرچ کردم
آریا پسر عزیز مامان 3 تیر 94 زمینی شد ،بهترین هدیه خدا به زندگی ما خوش اومدی
2731
جوابت مشکلی نداره خانمی،اون های ریسکی هم که نوشته اگه قبلشو بخونی نوشته not.بیخود نگرانی خیالت راحت باشه
مادر شدن حسی است والا که تک تک اعضای بدنم آن را با تمام وجود میخواهد...
بچه ها بچه ها از همگیتون خیلی خیلی ممنون بوس میفرستم واستون الان شوهرم زنگ گفت با دکترم صحبت کرده تو بیمارستان گیرش آورده گفته نتیجه عالیه هیچ مشکلی نداره پس آخه اون ستاره ها چی بود انقدر سرکار گریه کردم چشمام باز نمیشه دیگه
یه کهنه شراب که ۳۰ سالشه به جز من یه می خونه دونبالشه یه کهنه شرابه که این سال ها گمون می کنم بهترین سالشه خدا جونم ممنونم از هدیه قشنگت که تو دلم گذاشتی :-)))
اصلا باورم نمیشه
هستی عزیزم من جند مورد آزمایشام ستاره داشت وقتی از دکتر پرسیدم گفت تو حالت عادی این مقدارا شاید زیاد یا کم وغیر نرمال باشه ولی تو بارداری عادیه.
پارمیس جون آخه تو آز غربالگری میدونن که بارداری دیگه من واسه این نگران شده بودم امروزم وقت سونوگرافی دارم اصلا نمیدونم با این حالم چطوری برم سونوی آنومالی
پارمیس تو دیگه آخرای راهی یک ماه دیگه نی نی بغلت ایشاالله که زایمان راحت و بی دردسری داشته باشی
ممنون عزیزم،به خدا این نگرانیا بی مورده،خدا میدونه منم سر این آزمایشا وسونو ها چی کشیدم ولی فقط بسپار به خدا با این استرسا نی نیتو اذیت میکنی فقط