2733
2734
عنوان

بنظرتون عید خرید کنم یا با پولش طلا بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 39 پست
من پارسال باپول عیدم رفتم خریدلباس.وسطاش پشیمون شدم رفتم طلافروشی انگشترخریدم.۳ونیم گرم شد ۵ونیم میل ...

پارسال چهار تومن رو زدم خراب کردم میخوام امسال اینکارو نکنم

بیشتر از تنهایی از همدرد نامردت بترس
من الان هیچی ندارم مجبورم بخرم وگرنه منم طلا میخریدم   ، من سالانه خرید میکنم دیگه نمیخرم ...

منم همینطورم راستش، زیاد خرید نمیکنم، یه بار جنس خوب میخرم تا چندسال استفاده میکنم، مثلا امسال پالتوی ده سال پیش و هفت سال پیش و سه سال پیشمو میپوشیدم و هنوز نو نو هستن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من از پارسال زمستون خرید نکردم. 

من ۲ تومن داد شوهرم ولی خب هیچی نمیشه خرید باهاش.الان هیچی نخریدم فقط ی ضد افتاب تو چشممه  بقیش خرده ریزه بوده ک اصلا نمیدونم چی شد .۷۰۰ خرج شد .دیگ مانتو و اینا نمیخرم چون پولمم نمیرسه.

من ۲ تومن داد شوهرم ولی خب هیچی نمیشه خرید باهاش.الان هیچی نخریدم فقط ی ضد افتاب تو چشممه  بقیش ...

الان دم عیده همه قیمتا دوبرابره، مغازه دارا به هیشکی رحم نمیکنن. حالا تب عید بخوابه مانتو 1 تومنی رو میدن 300 تومن