2733
2734
هووووووورا تبریک میگم حسابی مراقب خودت باش بخصوص تو این سه ماه اول از موادشوینده مثل وایتکس تو این ماه ها اصلا استفاده نکن ان شاالله بسلامت نینیتو بغل کنی😍😍😍
درزندگی منتظر معجزه نباش...خودت معجزه ی زندگیت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مبارک شیگول خانوم چ قد خوشحال شدم تو این حال خوبت واسه ما منتطرا هم دعا کن
به امید خدا به زودی میخوام مامان بشم ...خونه عاشقانه دونفرمون سه نفره بشه ...خانووم گلا واسمون دعا کنید
سلام عزیزم داشتم از اول میخوندم شکر خدا خیلیییی خوشحال شدم برات منم دوتا بی بی زدم مثبت شده از دادم جوبشو ساعت سه میدن دعا کنین مثبت باشه
خداوندا پناهم باش یارم باش جهان تاریکی محض است میترسم کنارم بااااااااااااااااااااااش خدا جونم شکرت
این کاربری مال خواهرمه اون دوتا نی نی داره شکر خدا گفتم الان فک میکنین برا بچه سوم ایند ذوق دارم
خداوندا پناهم باش یارم باش جهان تاریکی محض است میترسم کنارم بااااااااااااااااااااااش خدا جونم شکرت
من زنگ . زدم گف مثبته واااای خدایا شکرت شکرررررر خدا دامن همه منتظر ها رو سبز کنه ایشالا برا شما هم مثبت میشه احتمالا لقلحت دیر بوده نازی جون