2752
2734
عنوان

بدو بیا خریدامو ببین باتنپوش

| مشاهده متن کامل بحث + 4026 بازدید | 141 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله از کجا خرید کردی

خوزستان

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
من کرجم اگر کرجی ادرس بده حیلی خشگله🥰😩😩😩

اتفاقا شعبه کرج هم دارن فقط باید پلاستیک خرید رو پیداکنم برات

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

اسی اینطوری که میذاری و پاک میکنی همه میگن دوباره بذار دوباره بذار هی پست زیر تاپیک بالا میره و اتفاقا پر بازدید میشی 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
چند تا برس داری🧐😁

هرموقه بریم بیرون باید یکی بخریم🤣🤣بچهام عشق برسن

2706