2733
2734
عصرنوبت دکتر دارم حالا بازم بهش میگم ببینم مینویسه یا نه،البته نمیدونم تاثیر داشته باشه یا نه
مادر شدن حسی است والا که تک تک اعضای بدنم آن را با تمام وجود میخواهد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام، منم مثل تو بودم عزیزم، هر چی می خوردم تاثیری روم نداشت، رانیتیدین، آدی ژل، آلومینیوم ام جی و .... اما رفتم پیش دکتر گیاهی بهم یه پیشنهاد داد، گفت یه قاشق بارهنگ رو با یه قاشق نعناع خشک قاطی کنم، از این مخلوط یه قاشق بردارم بریزم رو یه کاسه ماست، هر شب بخورم، هر وقتم معده م اذیت شد بازم بخورم، حالا تو هم امتحان کن ببین بهتر میشی!؟
بالاخره گل دخملم 20 خرداد به جمع ما پیوست.
من از ماه سوم شروع شد تا الان ادامه داره.هیچ چاره ای هم نداره فقط بعد اغذا و موقع خواب یه کم عرق نعنا یا پونه میخورم یه کم بهتر میشم
زندگی گاه به کام است و بس است....زندگی گاه به نام است و کم است....زندگی گاه به دام است و غم است....زندگی معرکه همت ماست....زندگی میگذرد....
سلام دوست عزیز من تو بارداری هام از روز اول بارداری تا روز زایمان سوزش سر معده دارم تو بارداری اول بعد از ماه 2 یا 3 دکتر بهم شربت آنتی اسید داد که زیاد اثر نداشت واسه بارداری دوم هم همین طور بودم اما دارو نخوردم خودم کشف کردم که شیر سرد آرومم می کنه این شد که تا آخر بارداری دائم شیر می خوردم. هر بار سوزش داره معده ت نصف لیوان شیر سرد بخور.
من مادر دو پسر بلوری هستم
ممنون گلبرگ جون،ایشالا.اگه واقعا جاره ای نداره فقط از خدا میخوام این جندهفته هم زود بگذره جون واقعا زجرآوره
مادر شدن حسی است والا که تک تک اعضای بدنم آن را با تمام وجود میخواهد...
اگه ماه دوی بارداری هستی خیلی طبیعیبه. به خاطر ویاره و نا هفته 15-16 ادامه داره. باید باهاش کنار بیای. بعد غذا تا دو ساعت دراز نکش. رو غذا مایعات نخور. بادوم خام هم برای ترشی معده خیلی خوبه. چیزایی که معده رو تحریک میکته مثل گوجه فرتگی و چای و فهوه نخور. ولی باید باهاش کنار بیای. به خاطر افزایش هورمونه. سعی کن حرص نخوری و آروم باشی. آب زیاد بخور که کمک میکنه. انشالله این دوره میگذره. منم همین طوری بودم. تازه ویارم خوب شده... الان سوزش معده ام کمتره ولی دکتر گفت اوایل ماه هفت بازم سوزش خواهی داشت تا سر بچه بچرخه.
قلب شما در سکوت و آرامش، به اسرار روزها و شب ها شناخت می یابد/ جبران خلیل جبران
2706