2737
2734

سلام دوستان گلم

امشب،شب بسیار خیری هست وگفتم بیام حتما تجربمو بهتون بگم

من از دوران راهنمایی،از بوی بد دهان رنج میبردم

تا دلتونم بخواد بهداشتو رعایت میکردم

حتی وقتی مهمان داشتیم یا بیرون میرفتم،ادکلن و عطر هم میخوردم که مبادا دهانم بو بده⁦☹️⁩

بچه ها من خیلی اذیت شدم خیلیییی.

چه موقعیتهایی که برای کار وحتی ازدواج ازدستم رفت.

چقد مسواک و آدامس و هرچی که فکرش کنین.ولی سرسوزن تاثیری نداشت که نداشت.

تا اینکه با خودم گفتم چرا عسل و سیاه دانه رو امتحان نکنم؟

من که همه چیو امتحان کردم اینم امتحان کنم🤷

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚

خب

میخوام بدونی که من عوض شدم ، شایدم یکم عوضی .. اینسری دیگه واقعا اون قلب مهربونمو انداختم جلوی سگا تیکه تیکش کردن ؛ میخوام بدونی که دیگه با موش مردگی بازیاتون خام نمیشم ، دیگه فرصت نمیدم دیگه درک نمیکنم ! دیگه با کوچیک ترین چیز ترکتون میکنم و میرم . الان ی قلب جدید دارم با قانونای جدید .. قانون اول و اخرش اینه که اگه از این قلب رفتی ، دیگه راه برگشتی وجود نداره ! یا الان یا هیچوقت .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه

عسل خریدم از عطاری

سیاه دانه هم خریدم

هر روز دو قاشق یا سه قاشق،با قاشق عسل برمیداشتم سیاه دونه میریختم روش و میخوردم و سیاه دانه هارو میجویدم

فقط سیاه دانه هارو پودر نکنید پیشاپیش.

خلاصه هر روز بخورید قبل خواب

صبحها که بیدار میشید ودر طی روز

بچه ها خداشاهده ۹۵درصد بوی بد از دهانم و نفسم رفته

خودمم باور نمیکنم

بعد از پونزده شونزده سال من نفس راحت کشیدم

فکرشو کنین این چندسال چقد عطر وادکلن زدم توی دهانم.

و میدونم چقدم خطرناکن

ولی چه فایده،همونا هم سود نداشتن

ولی حالا🙃خدایا هزاران مرتبه شکرت

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚
2731

منم شنیده بودم

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
2740

باورکنین حتی صبحها هم بیدارمیشم چیزی نخورم اصلا دیگه بویی نیست

دراین سالها دهانم پر آدامس هم بود،باز بوی خوشی نداشت

الان واقعا خوشحالم🤗💜

تو معده ات درمان شده بود بد دهانت از معده ات بوده 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش