2737
2734

۶ ماهه جدا شدم و ۴ سال ونیم عقد بودم ... الان خاستگاری پیدا شده ک مجرده.... نظر شما چیه؟ مشکل ساز نمیشه؟ 

همه میگن پسر خوبیه آخه دوست صمیمیه داداشمه... 

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
نه بابا چه مشکلی!

فردا سرکوفت نزنه !

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔

بعنوان کسی که جدا شده، فکر میکنم ازدواج انقدر زود اصلا کار درستی نیست 

بعنوان کسی که پارتنر فعلیش تجربه ازدواج نداشته، اگه طرف مقابلت اوکی باشه با شرایطت و خودتم هعی مرورش نکنی و دامن نزنی به گذشته، هیچ اتفاقی نمیافته

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2706