2752
2734
عنوان

دیدن مطلب خود در خواب برای هر خواسته و هر حاجتی و هر سوالی

| مشاهده متن کامل بحث + 24701 بازدید | 993 پست
ینی بعد از اینکه تعریف کردید تعبیر شد؟؟؟؟ و اینکه فسمت دوم رو متوجه نشدم تو خواب بهتون گفتن میرید ب ...

بله من تعریف کردم اماخب شد

اما‌تویکی‌از خوابا گفت تومیری به‌همه‌میگی.اون هنوز تعبیرنشده.نمیدونم‌چطور میشه

من‌کلا وقتی تعبیر میشن متوجه میشم‌مثل خوابن‌بهرحال خوابه کم وزیاد داره.ما‌گناهکاریم...معصوم‌نیستیم‌خوابامون‌همه‌تعبیرشن...یااگه نشن‌نمیدونم واقعا‌چرا اینطور میشن

خدایااااا شکرت...
میشه من نیت کنم بخوابید؟

عزیزم‌من‌شرایط انجام‌ندارم.خودتون‌انجام‌بدید بنطرم‌بهتره

طبی تجربم..دوستم‌زد‌منفی خودم مثبت.مال‌خودم‌درست بود‌تواون‌نیت....بقیه‌نیت هارو نمیدونم

خودت امشب بزن فردا‌خبرشو بده

خدایااااا شکرت...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من تعریف کردم اماخب شد اما‌تویکی‌از خوابا گفت تومیری به‌همه‌میگی.اون هنوز تعبیرنشده.نمیدونم‌چطو ...

تجربه ب من ثابت کرده نباید برای کسی خواب دید یا برای کسی تعریف کرد چون دیگه خواب نمیبینیم نماز خوندن و ... هم تاثیری نداره خیلیا نماز نمیخوندن ولی واصح دیدن.

اما ی نفر هفت روز رو خوند هیچی ندید با اینکه خیلی پاکه. امت نمیدونم چرا.

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘
تجربه ب من ثابت کرده نباید برای کسی خواب دید یا برای کسی تعریف کرد چون دیگه خواب نمیبینیم نماز خوندن ...

من برای یکی دو نفر خواب دیدم بعدش دیگه برای خودم ندیدم.

2731
تجربه ب من ثابت کرده نباید برای کسی خواب دید یا برای کسی تعریف کرد چون دیگه خواب نمیبینیم نماز خوندن ...

من طبق تجربم گفتم

من واضح میدیدم بااینگه گناه‌کارم.از وقتی نمازو ترک کردم و الان‌کامل‌میخونم‌اما‌خوابام واضح نیستن‌یا نمیبینم.یا یطورین شفاف نیستن

پاک‌ومومنه خب شاید اشتباه انجام‌میده...ربطی‌نداره

خدایااااا شکرت...
من طبق تجربم گفتم من واضح میدیدم بااینگه گناه‌کارم.از وقتی نمازو ترک کردم و الان‌کامل‌میخونم‌اما‌خو ...

ن اشتباه انجام نمیده 

کاملا درسته 

دلیل دیگه ای باید داشته باشه

من بازم هفت شب خوندم ندیدم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
من طبق تجربم گفتم من واضح میدیدم بااینگه گناه‌کارم.از وقتی نمازو ترک کردم و الان‌کامل‌میخونم‌اما‌خو ...

شاید خودت فک میکنی گناهکاری در صورتی ک بنده محبوب خدا باشی.

ن اشتباه انجام نمیده  کاملا درسته  دلیل دیگه ای باید داشته باشه

اولا خدا‌میدونخ ذات هرکسی چطور.منم‌ادم‌پاکی نبودم اما‌میدیدم.بعدترک‌نماز کلا بهم‌ریخت

دلیلشو نمیدونم‌شاید نیتش اشتباه.میخوای ازش بپرس‌چطور دقیقا انجام‌میده وچه‌نیتی میکنه

خدایااااا شکرت...
قبلش ی کم دعا کنید ایه الکرسی چهار قل بخونید شاید نتیجه داد

انقدددددد میخونم 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
انقدددددد میخونم 

اتفاقا منم همینو نوشتم 

یکی از دوستام داره میخونه دو تا هفت شب

خییلی عجیبه

میگه هیچی نمیبینم

خیلی هم دعا میخونه قرآن نماز

اما نمیدونم دلیلش چیه

هیچ کسم نمیدونه

انشالله ک نتیجه بگیرید

اتفاقا منم همینو نوشتم  یکی از دوستام داره میخونه دو تا هفت شب خییلی عجیبه میگه هیچی نمیبینم ...

پشت سرهم نخونه وقفه بده حداقل یکی دوروز... گفتمت تو تاپیکت ک یه‌روشی دیگ هم هست تو مفاتیح اونم امتحان کنه

2706