2752
2734
عنوان

من و شوهرم امروز فهمیدیم که چشام قوز قرنیه داره😭شوهرم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 62 پست
دختره ببماری قلبی داره ، نازایی داره به خاستگارش نمیگه. بعد میاد خونه شوهر و آغاز درمان.  

آره بیماری هایی مثل قلبی و... آره ولی نازایی مگه تو مجردی معلوم میشه؟ 

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختره ببماری قلبی داره ، نازایی داره به خاستگارش نمیگه. بعد میاد خونه شوهر و آغاز درمان. 

تو خونه باباش چندتا زائیده که بدونه مشکل نازایی داره؟

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
تو خونه باباش چندتا زائیده که بدونه مشکل نازایی داره؟

وقتی تاد۲۲ سالگی پریود نمیشه و دکترش میگه تخمدونات کوچول هست ک نارایی چی؟ وقتی دکتر میکه بارداری برات سمه و روماتیسم قلب داری چی؟ الکی احساساتی حرف نرنین لطفا.

ازون خواهرشوهر ها میشه که اون سرش ناپیداست🤕🤐

نه خوب نظرشون رو گفتن ولی شاید منظورشون رو بد بیان کردن. 

منظورشون بیماری‌هایی قلبی وچیزای اینجوری بود ک. پنهان میشه کرد ک درست هم میگن. ولی ضعیفی چشم رو قب. ل ندارم حرفشو

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
حالا شما چرا امپر چسبوندی خانومه بی نقص  نه بزاره جیپش پر شه فیلش یاد هندستون کنه

امپر چسبوندم چون ی روانی و عصبیشو میخاستن بهمون بندازن که خداراشکر دستشون رو شد‌. واسه شوهر کردن همه جوره نقش بازی میکنن. 

یعنی چی تو خونه بباش زاییده؟ چقد بی سوادین. توضیح دادم بالاتر. 

باباش نه بباش سوادتو معلومه چقدره که چون هرکس هر عیبی داره فکر میکنی خودشو به شوهرش انداخته تا حالا درگیر اینجور اتفاقا نشدی که نشستی از پشت گوشی سخنرانی میکنی دیگه هم ریپ نکن

باباش نه بباش سوادتو معلومه چقدره که چون هرکس هر عیبی داره فکر میکنی خودشو به شوهرش انداخته تا حالا ...

ببخشید پرفسور باباش.. من از این اخلاقای زشت ندارم که مریصیمو قایم کنم بخاطر شوهر کردن. تو خونه پدرشون هزار تا درد دارن پنهان میکنن ؛ خرج میزارن رو دست پسر مردم زبونشونم چهل متره. 

ببخشید پرفسور باباش.. من از این اخلاقای زشت ندارم که مریصیمو قایم کنم بخاطر شوهر کردن. تو خونه پدرشو ...

هیچوقت اینجوری صحبت نکن چون زمین گرده ممکنه قسمت خودتم بشه شب خوش😊

2706