2733
2739
عنوان

یادتون هست گفتم باپدرشوهرم دعوام شد؟؟یه لحظه بیایین تو.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 46 پست
به نظر من حالا که برادر شوهرت پادرمیونی کرده باید میرفتی ( ولی بدون گل و شیرینی) و خیلی هم خودت رو سنگین میگرفتی.منم ننه همسری یه غلطی کرد هرچی تو دلم بود بارش کردم بعداز چن ماه هم که رفتم خونه اش دیگه جرات نداشت زر اضافی بزنه (از اول باید جوابشو میدادم)
عزیزکم باتو زیباترین ضربه های عمرم رو تجربه میکنم به امید در آغوش گرفتنت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن وقت دیگه اگه خودت بخوای پاشی بری دیگه ارزش نداره میگن دختره دوباره برگشت

منم با اصرار و پادرمیونی دختر عمه همسری (که باهاش خیلی رودربایستی دارن) رفتم خونه شون
2742
اگه یه بار دیگه کسی پادرمیونی کرد بخاطر شوهرت برو ولی همیشه با پدر شوهرت سردبرخورد کن
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
2738
منم یه بار خواهر شوهرم گفت فلانی خیلی چاق شدی(واقعییت هم همینه بدچاق شدم) برگشتم بهش گفتم عشقم منو تو هرحالتی که باشم دوس داره
خفه مرد
اینکه روی برادرشوهرت رو زمین انداختی هم خیلی بده

اگه بهش برخورده باشه و دیگه نیاد چی؟

ان شاالله که میاد ،ولی این دفعه طاقچه بالا نذار برا برادرشوهرت یا هرکسی که خواست پادرمیانی کنه
ولی وقتی رفتی هم اصن ازش معذرت خواهی نکن
2706