2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

معرفی یکی از بهترین مهد کودک ها در اصفهان

مهد کودک و پیش دبستانی دانشگاه کوچک با مدیریت خانم مریم خالقی با بیش از ده سال سابقه مدیریت در زمینه ی استعداد یابی کودکان با مدرک فوق لیسانس مشاوره و همچنین داشتن چندین مقاله ی داخلی و خارجی در سال 1393 زیر نظر اداره ی کل بهزیستی استان اصفهان تاسیس گردید. مجموعه دانشگاه کوچک با دارا بودن محیطی شاد وعلمی با استفاده از پژوهش های روان شناسی و مشاوره جهت پرورش کودک بر اساس تقویت هوش های نه گانه(هوش کلامی، هوش منطقی ریاضی، هوش مربوط به امور فضایی و ذهنی، هوش موسیقیایی، هوش درونگرا، هوش میان فردی، هوش طبیعت گرا، هوش هستی گرا، هوش جسمی حرکتی) در خدمت شما عزیزان می باشد.خدمات مجموعه بدین صورت است:

• پذیرش مجموعه از 3 تا 6 سال
  • حضور مشاور در مجموعه
  • برگزاری جلسه های مشاوره ماهانه با خانواده ها
  • برگزاری کارگاه های روانشناسی درباره مشکلات کودکان و ارائه راهکارها
  • حضور کاردرمانی در مجموعه جهت برطرف کردن مشکلات کودکان و ارجاع به منظور رفع مشکل
  • دارای دوربین مدار بسته در همه فضای سالن و کلاس ها
  • مجهز به سیستم data show
  • برگزاری کلاس های آمادگی برای آزمون های ورودی مدارس و تضمین صد در صد قبولی در این مدارس
  • بررسی سلامت کودکان توسط چشم پزشک و دندانپزشک و ارجاع به متخصص مربوطه
  • دارای سرویس رفت و برگشت

کلاسهای فوق برنامه مجموعه شامل موارد زیر است:

• برگزاری کلاس زبان توسط مربیان متخصص
  • کلاس های شاهنامه خوانی و داستان های کلیله و دمنه
  • آموزش قرآن به صورت شعر، داستان، مفاهیم
  • آموزش مفاهیم اجتماعی و اخلاق شهروندی و آموزش مهارت های زندگی
  • آموزش کودک خلاق
  • برگزاری کارگاه های آشپزی با استفاده از مواد سالم و مقوی تحت نظر متخصص تغذیه
  • برگزاری کلاس های تخصصی موسیقی کودکان توسط اساتید مجرب
  • برگزاری کارگاه های مشاغل جهت آشنایی کودکان با مشاغل و ابزارها
  • پرورش خلاقیت کودک با استفاده از تکنیک های اریگامی، مواد بازیافت، جورچین، لگو، خمیر بازی، سفالگری، رباتیک، بازی های فکری
  • برگزاری کارگاه های نمایشی تئاتر کودکانه
  • برگزاری کلاس های ورزشی ژیمناستیک، بازی های محلی در جهت افزایش دقت و تمرکز و تقویت عضلانی کودکان
  • همگام با جدیدترین متد آموزشی دنیا و رویکرد آموزشی ماریا مونته سوری به همراه تمامی وسایل مربوط به آموزش های مونته سوری

هدف این مجموعه پرورش کودکانی شاد با هویت تحصیلی موفق است.

نکته ی بسیار مهمی که باید بدان توجه داشت،در واقع بزرگترین مشکلی است که امروزه معلمان در مقاطع تحصیلی دبستان با آن روبرو میشوند یعنی اختلال در دقت و تمرکز و همچنین اختلال در یادگیری میباشد. بطور مثال در هنگام املا نویسی کودک کلمه جا میاندازد و یا برعکس نویسی دارد و یا نقطه جا میگذارد و... در اکثر مواقعی که کودکان دبستان این مجموعه مفتخر است که میتواند در دوران پیش دبستان با تقویت مهارت های پیش نیاز از اینگونه مشکلات در مقطع دبستان پیشگیری کند و باعث شکل گیری یک کودک با هویت موفق تحصیلی شود.

آدرس سایت مهدکودک دانشگاه کوچک
ثبت نام اینترنتی کلاس های آنلاین 
آدرس اینستاگرام مهدکودک دانشگاه کوچک
آدرس آپارات مهدکودک دانشگاه کوچک 

https://www.aparat.com/m_daneshgah

نام مدیر                     خانم مریم خالقی

سال تاسیس               1393

مجوزاداره کل             بهزیستی استان اصفهان

ساعت کاری               7:00 تا 17:00
شماره های تماس       03132205102
                               09396516608
آدرس مهدکودک         اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، کوچه 35، مهد کودک و پیش دبستانی دانشگاه کوچک

پاسخ به سوالات والدین در مهدکودک دانشگاه کوچک

۱- مهد کودک در چه سالی تاسیس شده است؟ سال ۱۳۹۳

۲- ظرفیت مجاز مهد کودک چقدر است؟۱۰۰ نفر

۳- آیا جایی برای بچه من دارید؟ بله، هر گروه سنی ۴ الی ۵ نفر ظرفیت داریم

4- در چه روزهایی مهد کودک بسته است؟ مهد در روزهای شنبه تا چهارشنبه باز می باشد.

5- شهریه مهد کودک چقدر است؟ شهریه ها بنا به رده های سنی عزیزانمان متغیر می باشد.

6- از من به عنوان والد چه انتظاراتی دارید؟ ترخیص به موقع کودکان، پرداخت شهریه در موعد مشخص، همکاری در آموزش های کودکان، اطلاع رسانی در خصوص بیماری های خاص کودک و حساسیت های غذایی، شرکت منظم در جلسات اولیا و مربیان

7- آیا گزارش روزانه از فعالیت های بچه ها دارید؟ بله هر روز فعالیت های بچه ها در مهد از طریق کانال سروش در خدمت شما عزیزان قرار می گیرد.

8- آیا جلسات اولیا و مربیان دارید؟بله، روال بدین صورت است که مجموعه هر سه ماه یک بار جلساتی به منظور تبادل نظر و برطرف نمودن مسائل و مشکلات کودکان برگزار می نماید، ودر صورت نیاز والدین، جلسات بیشتری برگذار میگردد.

9- آیا کودکان بر اساس گروه سنی تقسیم بندی می شوند یا مختلط هستند؟ تمامی کودکان بر اساس گروه سنی تقسیم بندی می شوند و اموزش های مخصوص دریافت می کنند.

۱0- آیا از مربیان گواهی عدم سوء پیشینه می خواهید؟ قطعا از تمامی مربیان گواهی سوء پیشینه دریافت می گردد هم چنین گزینش های دیگری هم مجموعه برای انتخاب مربیان دارد.

۱1- آیا اسباب بازی ها، لگوها و وسایل بازی متناسب با سن کودکان در نظر گرفته می شود؟ بله، در فضای بازی داخل ساختمان و فضای بازی در حیاط مهد انواع وسایل بازی برای هر گروه سنی قرار داده شده است.

۱2- اسباب بازی ها چند مدت یک بار شسته می شوند؟ اسباب بازی ها هر هفته شسته و ضد عفونی می شوند.

۱3- آیا فضاهای بازی از ایمنی استاندارد برخوردار هستند؟ بله، بدون ایمن سازی مهد کودک به هیچ عنوان مجوزی صادر نمی شود.

14- چگونه کودکان نا آرام را آرام می کنید؟بر پایه اصول روان شناسی چنانچه نو آموزان در محیط آموزشی هدف مند قرار گرفته باشند و اوقات کودک را با انواع سرگرمی ها و تفریحات برنامه ریزی شده کامل نماییم و از مربیان توانمند در زمینه نگه داری و آرامش استفاده کنیم و با تشخیص زود هنگام نا آرامی کودک می توانیم نواموز را به آرامش که لازمه پذیرش محیط آموزشی است هدایت نماییم. و با رسیدگی زود هنگام ناارامی های کودک را حل می نماییم.

15- آیا فعالیتی منوط به کتاب خواندن برای کودکان دارید؟ مهد دارای فضای کتابخانه می باشد که عزیزانمان در بدو ورود عضو کتابخانه می شوند و برای ترویج فرهنگ کتابخوانی از مجموعه استفاده می نمایند. هم چنین در کلاس های قصه خوانی و ساعات اضافه برای کودکان کتاب خوانده می شود.

16- سیاست مهد درباره بیماری و شیوع آن به چه صورتی است؟ کودکان بیمار باید تا تندرستی کامل در منزل نگه داری شوند و سپس با همراه آوردن گواهی از طرف پزشک اجازه ی ورود در مجوعه را خواهد داشت.

17- آیا به کودکان موارد بهداشتی مانند دست شستن آموزش داده می شود؟ بله، جزء آموزش های اولیه در بدو ورود نوآموزان به مهد می باشد و اجرای بازی دست شستن بعد از هر فعالیت ، بعد از حیاط، قبل از غذا و .. جزء الزامات آموزش های مهد می باشد.

18- آیا سرویس بهداشتی متناسب با کودکان در نظر گرفته شده است؟ بله، سرویس بهداشتی و روشویه متناسب با قد کودکان می باشد.

19- آیا نور مناسب و تهویه کافی در فضای مهد وجود دارد؟ بله، کلیه کلاس ها دارای پنجره و نور کافی و مناسب هستند.

۲0- آیا مایع شست و شو و دستمال در دست شویی وجود دارد؟ بله از مایع دست شویی و دستمال به طور مرتب استفاده می شود.

۲1- آیا کودکان در مهد بیمه هستند؟ بله، به محض ثبت نام هر کودک بیمه آن ها انجام می شود.

۲2- آیا برنامه خاصی برای کودکانی که به هر دلیل دچار مشکل هستند وجود دارد؟ بله، ما در مهد از کاردرمان و مشاور جهت تشخیص و برطرف کردن مشکلات کودکان کمک می گیریم و پیگیر نتیجه کار درمان نیز هستیم.

23- آیا مهد کودک مشاور و روان شناس دارد؟ بله، مهد با والدین در زمینه مشکلات کودکان جلسه ای با مشاور گذاشته و اگر نیاز به ارجاع به مرکز مشاوره باشد اقدامات لازم انجام می شود.

24- سیاست شما درباره تحویل کودکان در مهد چگونه است؟ کودک تنها به اشخاصی که در زمان ثبت نام در پرونده توسط والدین ذکر شده اند تحویل داده می شود. هم چنین در موارد خاص با اطلاع والدین به دفتر مجموعه کودک تحویل داده می شود.

25- آموزش علمی کودکان در چه حد و حدودی خواهد بود؟ کودکان بعد از اتمام دوره در تمامی مدارس برتر که دارای آزمون ورودی هستند قبول خواهند شد.

آدرس سایت مهد کودک دانشگاه کوچک

آدرس اینستاگرام مهد کودک دانشگاه کوچک

شماره های تماس          03132205102
                                  09396516608
آدرس مهدکودک            اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، کوچه 35

بهترین مهد کودک در اصفهان کجاست؟

با سلام

بنده پسرم از ۳سالگی تا پیش دو در مهدکودک دانشگاه کوچک بود واقعا مطالبی توی مهد یاد میگرفت و توی خونه برای من و پدرش بازگو میکرد که میتونم به صراحت بگم ما اطلاعی در موردش نداشتیم مثلا درمورد حیوانات اهلی و وحشی به دوره‌ی ما فقط میگفتن حیوانات جنگل وحشی و حیوانات مزرعه اهلی ولی داخل مهد دانشگاه کوچک برای بچه‌ها بطور کامل توضیح و تفکیک شده بود و واقعا ناراحتم که مقطع دبستان ندارند.

سلام، بنده دخترم و دختر خواهرم از پیش یک درمهددانشگاه کوچک بودند چون قصد داشتیم که توی آزمون ورودی یه مدرسه‌ی خیلی خوب قبول بشند و با تحقیق به مهددانشگاه کوچک رسیدیم واقعا از لحاظ بارعلمی و برخورد پرسنل و مربیان عملکرد فوق‌العاده قوی دارند و همونطور که میخواستیم بدون هیچ مشکلی دخترم و دختر خواهرم در آزمون ورودی قبول شدند.من مهدکودک دانشگاه کوچک را به والدینی که از هر جهت به دنبال بهترین‌ها هستند معرفی میکنم.

سلام به همه

من از ۳ سالگی فرزندم را در این مجموعه ثبت نام کردم و بسیار زیاد از آموزش ها و اخلاق کادر و مربیان راضی بودم.بهترین مهد کودک اصفهان که من به دوستانم معرفی میکنم مجموعه دانشگاه کوچک است که میتوانید بدون شک و تردید کودکان خود را به این مجموعه بسپارید.

من امسال پیش دبستانی آدم برفی تو خ کاوه، سراه ملک شهر بچه ام را ثبت نام کردم.

آدم برفی برعکس بقیه است که اولش خیلی خودشون را خوب نشون میدند ولی بعد.

من واقعا راضی بودم 

مدیر جوان و با انرژی داره 

واقعا دلسوز

اهل شو بازی کردن نیست 

و هر کاری از دستش بر بیاد برای بچه ها انجام میده 

حتی بیشتر از اون چیزی که روز ثبت نام میگند

خیلی هم مرکز تمیزی است 

انشالله که همیشه موفق باشند.