2733
2739
میخوام درمان نسبتا قطعی این بیماری بهتون بگم چند نفر دیدم نتیجه گرفتن گفتم اینجام بزارم تا شاید آدمای بیشتری خوب شن اگه شمام نتیجه گرفتین دعام کنید مرسی
اول از هر کاری این مواد غذایی رو نخورید: ماست. دوغ. کشک. خیار. گوجه. کاهو. کیوی. پرتغال. قارچ. سوسیس. کالباس. بستنی. یخ. ماکارانی. گوشت گاو. ماهی. شیربرنج. حلیم. نان. سنگک. بربری و تمام مواد سوپرمارکتی... اینهارو بخورید: غازیاغی. شبلیله. عرق یونجه. شیر و بزارید بجوشه وقتی جوش اومد توش لیمو بریزید تا کاملا ببره بعد از صافی ریز رد کنید و آبشو بگیرید اون آبو (اصطلاحا آب پنیر میگن)تو یخچال بزارید و هر روز صبح ناشتا یه لیوان میل کنید (اگه شیر گوسفندی باشه بهتره) دو واحد عسل دو واحد عرق نعنا یک واحد سرکه بقیش رو هم آب بریزید هم بزنید و بخورید هلیله سیاه بجوید این دمنوش ها رو هم میل کنید هر شب یکیشو: دارچین+لیمو عمانی+ابجوش+عسل زنجبیل+لیمو عمانی+ابجوش+عسل هل سبز+لیمو عمانی+ابجوش+عسل گل گاو زبان+لیمو عمانی+ابجوش+عسل بعد از هر غذا عرق نعنا بخورید این رنگها رو نپوشید: سفید. سیاه. خاکستری. سبز. آبی ساعت هفت صبح ، دو بعد از ظهر و 10 شب برای اجابت مزاج اقدام کنید. (اوایل سخته ولی بعد عادت می کنید) شالی از پوست شتر تهیه کنید و در طول شب به کمرتون ببندید. (عبای روحانیون اکثرا از این جنسه) هر روز روی لکه روغن زیتون بمالید و جلوی آفتاب بهش آروم آروم ضربه بزنید از نقره استفاده نکنید و لی تا میتونید از طلا استفاده کنید ضماد تخم تره تیزک و عسل و ضماد تخم تره بیابانی هم خوبه
اینم خواص آب پنیر بالا برنده سرعت هضم غذا بهترین ضد یبوست بهترین کاهش دهنده وزن بهترین از بین برنده سلولیت بهترین پایین آورنده چربی خون بهترین تنظیم کننده قند خون بهترین تنظیم کننده فشارخون بالا بهترین مکمل غذایی برای ورزشکاران بهترین مکمل غذایی برای سالمندان اثر آنتی اکسیدانی فوق العاده مفید در رشد و تقویت استخوان تقویت سیستم ایمنی بدن کمک به دفع سنگ کلیه کمک به دفع سنگ صفرا درمان تورم مفاصل ، دست و با پا مفید برای افرادی که از خوردن مواد حاوی پروتئین منع شده اند نکات مهم آب تهیه شده به هنگام فرآیند تولید ماست نیز خواص ذکر شده را داراست که می توان با استفاده از پارچه آن را از ماست جدا و مصرف کرد. می توان مقدار شیر را به میزان بیشتر در نظر گرفته و مقدار بیشتری آب پنیر را برای مصرف حداکثر یک هفته تهیه نمود. برای نگهداری آب پنیر از ظروف فلزی استفاده نکنید. افرادی که دچار مشکلات روده ای مانند ” کولیت روده(سندروم روده تحریک پذیر ibs)” هستند نباید از آب پنیر استفاده کنند. آب پنیر حاوی لاکتوز است ، بنابراین افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز باید از مصرف آن خودداری کنند . هر چند مصرف این ماده حیاتی برای بدن لازم است باید مصرف را به ازای هر دو هقته یک هفته قطع کرد تا باعث تنبلی روده نشوید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریماه جون چقدر خانوم خوبی هستین شما.کار خوبی کردی عزیزم به افرادی که مشکل دارن کمک کردی.تاپسکت رو نگه دار تا با سرچ کردن عزیزانی که مشکل دارن بیان و بخونن. من اسمشو رو نمی دونستم.الان گوگا سرچ مردن فهمیدم چه بیماری هست.انشاالله همه بیمارا شفا بگیرن
درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
2731
سلام بهترین کرم برای درمان لک سفید ویتیلیگو کرم ویتلیکسین بزک هستش  برای مشاهده اینجا کلیک نما ...

سلام خسته نباشید من روی پوستم لکه های دایره سفید دارم و باردارم  دکتر رفتم گفتن از کمبود ویتامین و اهنه و پناد فلو کلوتف دادن  ۲۵ روزه میزنم ولی تغییری حس نکردم توروقران اگ چیزی میدونید بگید شب و روزم یکی شد استرس برام سمه ولی  از فکرم بیرون نمیاد توروقران راهنمایی کنید 😢😢😢زیر بازوم هس پایین گردنمم هس یه لکه دایره کوچیک یکم دس زدنی حس میکنی برامده اس... توروخدا بگین چیز بدی نیس من میمیرم 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
اول از هر کاری این مواد غذایی رو نخورید: ماست. دوغ. کشک. خیار. گوجه. کاهو. کیوی. پرتغال. قارچ. سوسیس ...

سلام خانومی.این نسخه از کدوم حکیم هست؟وتاچند وقت باید استفاده بشه؟درضمن اون قسمت که نوشتین دمنوش ها رو درست کنید،چجوریه؟من نفهمیدم چی رو باچی قاطی کنم؟لطف میکنی جواب بدی

سلام خانومی.این نسخه از کدوم حکیم هست؟وتاچند وقت باید استفاده بشه؟درضمن اون قسمت که نوشتین دمنوش ها ...

این نسخه رو یه دکتر داروهای گیاهی داده بود و جواب هم داده به اندازه یه لیوان دمنوش آب رو با زنجبیل و لیمو عمانی بزار یکم قل بخوره بعد بریز تو لیوان عسل بهش اضافه کن روز بعد بجای زنجبیل هل سبز بریز روز بعدش گل گاو زبان ینی لیمو و عسل سر جاشه 

2738

من ٣ماهه دارم ميرم پيش دكتر گلفروشان (تبريز) واقعا نتيجه گرفتم 

٢٥سال بود اين بيماري رو داشتم ولي الان خيلي كم شده مخصوصا صورتم 

حتما به كسايي كه اين بيماري رو دارن توصيه ميكنم 

سلام خسته نباشید من روی پوستم لکه های دایره سفید دارم و باردارم  دکتر رفتم گفتن از کمبود ویتامی ...

سلام ببخشید دیر جواب دادم ببینید هر علتی میتونه داشته باشه معمولا بخاطر مشکل عصبی، استرس و کمبود ویتامین این مشکل میاد. اگه بتونید بیایید تل.گرام یا واتساپ تا عکس بدید بهتر راهنمایی بشید.

مشاوره رایگان پوست و مو 09308665973 (واتساپ-تماس-SMS)

برای مشاوره میتونید اینجا هم کلیک نمایید

مشاوره رایگان پوست، مو و زیبایی از واتساپ- تلگرام 09308665973

دوستانی که به دنبال درمان هستند و شرایط استفاده از قرص زلجانزو دارن میتونن برای درمان برص یا لکو پیس برای تهیه قرص و راهنمایی تماس بگیرن یا پیام بدن با تشکر تماس 09380113821

اول از هر کاری این مواد غذایی رو نخورید: ماست. دوغ. کشک. خیار. گوجه. کاهو. کیوی. پرتغال. قارچ. سوسیس ...

سلام

تو رو خدا بگین واقعا نتیجه داده

من خیلی استرس دارم سر این قضیه

ی عمر دعاتون میکنم

2706