2733
2734
عنوان

بیبی چک وندفو ، آز بتا ؟ کدومو باور بکنم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4011 بازدید | 68 پست
۱۵ سال پیش قصد باردار شدن داشتم و البته بی بی چک نمیدونستم چیه 😄 ولی تا سه ماه سر موعدم پریود میشدم ...

ای وای راست میگییین؟

واقعا اینجاست که میفهمیم خدا چقدر بزرگه و کارهاش همیشه آدم رو غافلگیر میکنه

بعد بعضی آدما فکر میکنن انقدر از همه چیز سر در میارن که یادشون میره که هرچیزی ممکنه، فقط کافیه خدا بخواد… 

انشالله خدا برای هممون خیر و خوبی بخواد و همه مون رو همینجوری سورپرایز کنه😍♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم شرایط شما رو دارم شما باردار بودی؟

نه عزیزدلم متاسفانه باردار نبودم تیتر بتا دادم منفی بود

با اینهمه بیبی چک مثبت !!!!

سه روز پیش آمپول پروژسترون زدم ولی هنوز پری نشدم

سلام عزیزم خوبی چیشد خیلی تو فکرت بودم انشاالله هرچی هست خیره

سلام عزیزم ممنون مهربون جان

بیبی چک زدم باز هاله انداخت

رفتم دکتر تیتر بتا نوشت ، جوابش منفی بود

برام دو تا امپول پروژسترون نوشت زدم ولی هنوز پری نشدم

۵۸ روزه پری نشدم ! نمیدونم چرا 

بی سابقه بوده اینهمه تاخیر

گلم چرا نمیری سونو  من خواهرم امپول جلوگیری میزد دیگه نزد که پریود بشه به بهداشت گفت اینا هنوز تاثییر داره تا پریود بشم دیگه اونم اره اینام نگو همینجوری کارشون کردن بدون جلوگیری گفتن باردار نمیشه آمپولا اثرش هست فعلا گذشت سه ماه پریود نشد هیچ رفت ازمایش داد بی بی چک زد چندیبار همشون منفی اخر رفت سونو کرد گفت خانم شیش هفتته پاشو برو صدای قلبشم گذاشت واسش 😍 الان فسقل ۴ سالش توهم حتما برو سونوگرافی ان شاالله که بارداری برای منم دعا کن منم یه روزی مامان بشم 😔

گلم چرا نمیری سونو  من خواهرم امپول جلوگیری میزد دیگه نزد که پریود بشه به بهداشت گفت اینا هنوز ...

ای جون دلم خدا حفظش کنه😍😍😍

عزیزم سونو واژینال هم رفتم دکتره گفت چیزی نمیبینم

دیگه منم کلا قضیه رو منتفی میدونم

اما هنوزم پری نشدم

درد کمر و استخوان لگنم هم همش باهامه

نمیدونم ولی دیگه بعیده باردار باشم

حالا بازم میگن امپول پروژسترون تا دو هفته وقت داره

اگه بعد از دو هفته پری نشدم پیگیری میکنم 

چشم عزیزدلم کلی دعا میکنم واست اگه قابل باشم😍🙏🏻