2733
2734
عنوان

بچه ها اگ من چشامو ليفت كنم از اين حالت در مياد؟+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون عزيزم اخه خواهر شوهرم ميگه چشات غم دنيارو داره

چشمای غمگین بهتر از چشمای خشنه

این عمل هایی که انجام میدن روی حالت چشم خیلی خیلی قیافه رو بد میکنه و چشم ها رو هیز نشون میده 

سعی کن تحت تأثیر قرار نگیری

چشمای غمگین بهتر از چشمای خشنه این عمل هایی که انجام میدن روی حالت چشم خیلی خیلی قیافه رو بد میکنه ...

ممنون مظرا يكي بودن هميشه فك ميكردم شابد انرژي بدي ميدم از اين چهره

صبر
چشمای غمگین بهتر از چشمای خشنه این عمل هایی که انجام میدن روی حالت چشم خیلی خیلی قیافه رو بد میکنه ...

بدبخ اونایی که عمل کردن😂😂😂

حسین جان؛پسرانت همگی نام علی بنهادی….جان عالم به فدای دل بابایی تو❤️

نهههههه دست نزنیااا خیلی چشمات قشنگه...چیه آخه لیفت میکنن شبیه گرگ میشن 

هیچ کشوری به اندازه ایران لیفت نمیکنن ...شما چشمات خیلی قشنگه کلا به هیچی نیاز نداری

یه پیشنهاد ...فکر میکنم موی مشکی و ابروی تیره کلاسیک رو چهره شما فوق العاده بشه ....

نهههههه دست نزنیااا خیلی چشمات قشنگه...چیه آخه لیفت میکنن شبیه گرگ میشن  هیچ کشوری به اندازه ا ...

منم عشق مشكي دارم شوهرم عشقه بلوند داره

بعدم ميگه نچرال☹️☹️☹️☹️

صبر
2706