2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دکتر قرص میده بشکل کپسول ومیگه داخل کپسول دانه ریزی هستن وبه شمارش بریزی توشیرت که در پیاله ای چیزی قاطی کنی بدی به بچه البته دکتر میگه چندعدد از دانه ریز داخل کپسول بدی حالا بازنمیدونم درمورد هراندازه مشکل ریفلاکس همین تجویز میشه یافرق میکنه 

مگه نمیگی نوزاد؟؟فقط باید شیر بخوره با داروهاش  سرشو بلند بذار.آروغشو خوب بگیر تا قبل ۶ ماه هم ...

دکتر فقط شیرخشک رو عوض کرد،ببلاک ای آر داده و کولیکیز.اما همچنان بالا میاره

دکتر فقط شیرخشک رو عوض کرد،ببلاک ای آر داده و کولیکیز.اما همچنان بالا میاره

ببین من عادت ندارم خیلی دکتر معرفی کنم یا تو روند درمان بچه ی کسی دخالت کنم 

چون خودم چند سال باردار نمی‌شدم هر کی منو میدید پیشنهاد دکتر سنتی و صنعتی میداد 

چون میدونم ذهنت بهم ریخته ست پیشنهاد میدم دکتر بهروز مقدادی یه وقت بگیری حتی اگه بهت نوبت ویزیت آنلاین داد ازش مشاوره بگیری 

در مورد پسر من واقعا معجزه بود 

بازم ببین صلاح کارت چیه عزیزم 

راستی اگر بالای ۴ ماهه میتونی کم کم کمکی شروع کنی