2752
2734

معجزه یا اتفاق باور نکردنی، دستگیری غیبی... چیزی که کمکی از ماورا و ازطرف خداوند باشه در شرایطی خاص، که دلتون بهش روشن بشه دیدید؟ در زندگی خودتون یا بقیه که دیده یا مستند شنیده باشید، 

من دلم همیشه به معجزات خداوند و کرامات قرصه، شنیدن این اتفاقات از آدمهای صادق خیلی بهم آرامش میده و عمیقا معتقدم هروقت ،جایی ،عرصه برام تنگ بشه،معجزه ای میرسه و به خودم و عزیزانم کمک میکنه، میخوام از شما هم بشنوم چون کسی همدیگه رو نمیشناسه و صادقانه حرف میزنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اوووم ی چیز خیلی خوب داداشم و خانومش چندروز بعد عقد تو یه اتیش سوزی گیرافتادن،داداشم ۸۴درصد خانومش ۷۵درصد سوختگی داشتن تموم دکترا قطع امید کردن گفتن تمومه فقط اعضای داخلیشون سالمه اونارو اهداکنین اجازه بدید مرگ راحتی داشته باشن قربونش بشم مامانم باتموم وجودش با تک تک سلولای بدنش فقط نذر و نیاز کرد فقط گریه و خواهش و التماس کرد و خدا بهمون نگاه کرد و اونا زنده موندن چهارسال میگذره و الان یه دختر بچع دوساله دارن:)خداروشکر

مجرد که بودم مشکل زنان پیدا کردم تو سونو رحمم چندتا غده دیده شد وقت براعمل گرفتیم مامان بزرگم قبل عمل روضه گذاشت به نیت شفای من محروم بود ،یروز مونده به عمل یل سونو دیگه دادم هیچی نبود ،حالا مادرمینا اعتقاد به شفا دارن ولی من خودم میگم سونو اشتباه شده بود

پاسخگوی سوالات حقوقی شما هستم💚

من بارها و بارها معجزه خدا رو دیدم تو زندگیم

به عبارتی حضور خدا رو تو زندگیم همیشه دیدم و حس کردم با تمام وجود قشنگ تا مرز مشکلاتم میرسم و انگار دستشو سمتم دراز میکنه همون موقه نجات پیدا میکنم 

باز اونایی ک ایمان قوی ترن یا اهل تفکر و عبادت خالصانه هستن کل دنیا رو همه چی رو از سنگ و گیاه تا خ ...

من اینطوری نیستم عزیزم، لایق این صفات نیستم😞

سرتاسر زندگیم منت و لطف خدا و نظر معصومین. شرمنده شون هستم....

من ادم معتقدي خيلي نيستم ولي خدا هميشه و همه جا كنارم بوده 

من بشدت افسردگي داشتم يكبارم تا خودكشي رفتم روزي ٨قرص مصرف ميكردم هيچ وقت اون دوران فراموش نميكنم به طرز عجيبي سخت بود 

ناخواسته باردار شدم دوبار خواستم سقط كنم ولي نشد 

پسرم شد معجزه خودم با اراده قوي قرصام گذاشتم كنار 

خدارو هميشه شكر ميكنم 🌱

لطفا يه صلوات برام بفرستين مشكلم حل بشه 💔
2706