2737
2734

دوستان پسرم تازه رفته ۴ سال از یه پسر آروم و حرف گوش کن تبدیل شده به یه بچه ای که همه چی روبهم میریزه به چیزایی دست میزنه که اصلا مخم سوت میکشه به همه جا سرک میکشه جیغ الکی میزنه میکوبه به قفس پرنده ها اصلا حرف گوش نمیده ناگفته نماند که چندین بار با همسر دعوای بدی جلوش کردیم راستی پوشکم خیلی راحت ازش گرفتیم هیچوقت نه تو بیداری نه خواب جیش نمیکرد الان از قصد جیششو نگه میداره تا شلوارش خیس شه  دیگه خسته شدم 

خانم دکتر فرزانه فردین فر البته ایشون روانشناس و مشاور هستن من که مشکل دیگه ای داشتم واقعا عالی بودن البته مشاوره هاشون تلفنی هست .

تو گوگل یا اینستا بزنین میاد شمارشون 

اتفاقا دوره های فرزندپروری ..همسرداری و عزت نفس ایشونو خریداری کردم واقعا تاثیر گذر بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمت نارمک دکتر ناهید محمدی بود زن داداشم دخترشو برد اون خیلی خجالتی بود تو خونه خیلی زبون داشت بیرون حتی سلامم خجالت میکشید چند جلسه برد پیش ایشون خدا رو شکر خیلی بهتر شده

خدا لایق دونست یکی از فرشته های زیبا و معصومش رو قسمتی از وجود پاک خودش رو بهم بخشید🤲🤲 بابتش خیلی سختی کشیدم و میکشم🙃🙂 اما این هدیه الهی یعنی خدا یه جور دیگه رو من حساب میکنه😍 یه جور خاص منو خواست 😍که امانتی داد دستم خیلی شاکرم🤲 برای داشتنش 🤲خیلی حالم خوبه باهاش 🥰😘هر چند خیلیها درک نمیکنن و فقط سختی هاش رو میبینن اما من هر روز قوی تر میشم چون هر لحظه با بغل کردن فرشته زیبا خدا رو با تمام وجود بغل میکنم 
2728

یه مقدار راجع به این مقطع سنیش مطالعه کنید، و اینکه کلاسی بذارید که انرژیش تخلیه بشه، و مسأله بعدی اینکه اگر کنترلش میکنید با رفتارهاتون، اونم میخواد با نگه داشتن جیشش شمارو کنترل کنه. 

عضو سازمان نظام روانشناسی، روان درمانی و مشاوره اختلالات فردی( افسردگی، وسواس، اضطراب و..) و مسائل و مشکلات بین فردی و روابط، مشاوره پیش از ازدواج. اجرا و تفسیر تستهای تخصصی روانشناسی. مشاوره آنلاین و حضوری. 
ممنونم از راهنماییت

🙏🏻

عضو سازمان نظام روانشناسی، روان درمانی و مشاوره اختلالات فردی( افسردگی، وسواس، اضطراب و..) و مسائل و مشکلات بین فردی و روابط، مشاوره پیش از ازدواج. اجرا و تفسیر تستهای تخصصی روانشناسی. مشاوره آنلاین و حضوری. 
2738

دکتر آمنه ذاکری روانشناس کودک و نوجوانه خالم دختر خالمه پیشش میبرد مشکل یادگیری داشت 

روانشناس صبور و خوش برخوردی سرچ کنی اسمشو میاره شماره مطبو ادرسشو باز اگ خواستی از خالم بگیرم بدم ادرسشو