2752
2734
عنوان

نتیجه تجربیات درمانی و تحقیقاتی تقویت اسپرم جهت باروری طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 25626 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی گلم هر دوبار یه جا ازمایش داد؟! 

نه یجا ازمایش ندادم بخاطر همین میگم شاید خطا ازمایشگاهیه

..تو بی نهایتی خدای من..هزاران بار شکر که محمد کوچولو بهم دادی..۱/۱۱/۹۷بهترین روزیکه تورو به آغوش کشیدم
2731
شوهر منم حرکت رو به جلو 5%هست نمیدونم بایدچیکار کنم

خوب میشه ایشالا هم قرص بهش بده هم با داروهاس گیاهی تقویتش کن

..تو بی نهایتی خدای من..هزاران بار شکر که محمد کوچولو بهم دادی..۱/۱۱/۹۷بهترین روزیکه تورو به آغوش کشیدم
سلام الی جون ناجی ایران نیست من دوستشم حروفی که نقطه ندارن : ... اهنّا شراهنا انا هنا نا شرهی نا مود ...

سلام گلم.. من چه جوری میتونم توی کلوب عضو بشم؟ 

میان آرزوی تو و معحزه خدا دیواری ست به نام اعتماد
خوب میشه ایشالا هم قرص بهش بده هم با داروهاس گیاهی تقویتش کن

سلام خوبی 

کاش تو نی نی سایت باشی 

من دیدم شما شوهرت ضعیف بوده ک حرکتش ۷ درصد بوده و الان تیکر بارداری زدی و پسر 

میشه به منم بگی چیکار کردی 

کاش باشی شوهر من ۲ درصده 😣

سلام خوبی  کاش تو نی نی سایت باشی  من دیدم شما شوهرت ضعیف بوده ک حرکتش ۷ درصد بوده و الا ...

سلام عزیزم آزمایششو تکرار کن حتما

من به شوهرم 3ماه قرص ولمن ال کارنتین ویتامین سی و ای و فولیک اسید دادم

همراه کلللی گرمیجات..معجون عسل و دارجین و سیاه دانه و گرده لقاح و جنسینگ و پسته و خلاصه هرچیز مقوی ریختم تو عسل بهش دادم هرروز یه قاشق خورد..اها خرنوب پودر شده یادم رفت اینم حتما بزن ب عسل..خرما زیاد بخوره ...ایشالا ازمایششو تکرار کنه و خوب شده باشه

بله اینا درسته٬ولی اینها برای تقویت اسپرمه برای کسانی که اسپرم دارن. دوستان کسانی که اسپرمشون صفره بدونن که آزو اسپرمی اند. اگر شما هم آزو اسپرمی هستین مثل من یکی از این دونوعید: یا انسدادی است که مثلا ۹۰ درصد واریکوسله و عمل بشه خوب میشه٬ یا غیر انسدادی است و به عوامل مادرزادی و رخدادهای دوران طفولیت مثل ضربه به بیضه و ... برمی گرده. اگر گرفتار نوع دوم یعنی غیر انسدادی هستید هیچ راهی ندارید جز استفاده از داروهای طب اسلامی یعنی: ۱- تین فیل(منتسب به امیر مومنان)۲-کَوَر  ۳-کاسنی (برگ پودر شده گیاه کاسنی که مقداری تلخه) ۴- عسل و ژل رویال ۵- مرکب ۴ (که مرکب از ۴ داروی طب اسلامی است)

دوستان من خودم دارم سه تای اولی رو مصرف می کنم و ان شاءالله چند وقته دیگه نتیجه اش رو بهتون میگم. دوستان اگر خواستند داروهای طب اسلامی رو بخرند بیایند به این آیدی در تلگرام:

@teb_eslami_amani

هرکس هم می خواد عضو گروه هواداران طب اسلامی بشه بیاد به آیدی خود من در تلگرام:

@zmahdi1369

دوستان کاشت اسپرم از طریق اسپرم اهدایی به نظر من کثیف ترین و پرهزینه تر ین راهی است که شما انتخاب می کنید٬ برین فتوای مراجع رو بخونید اولا بعضی از مراجع این کار رو حرام دانستند و گفتن جایز نیست٬ ثانیا آن دسته از کسانی که جایز میدانند ۲نکته رو متذکر شدند: ۱- بچه اسپرم اهدایی بچه خود فرد و بنابراین به پدرخوانده و مادر خوانده اش نامحرم است و فقط یه صاحب اسپرم محرم می باشد (مگر با خواندن صیغه محرمیت) ۲- ثانیا فقط از صاحب اسپرم ارث می برد و تکلیفی بر زن و مردی که تکفل فرزند اسپرم اهدایی را قبول کردند نیست.

ضمنا در طب اسلامی فقط دستور دارویی نداریم٬ بلکه دستور دعایی و ذکری و حتی پوششی هم هست. مثلا برای بچه دار شدن ذکر مداوم (لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین) که همان ذکر ذکر یونسیه است. ذکر یونسیه ذکری است که یونس را از غرق شدن در شکم  ماهی نجات داد. همچنین روزانه حد اقل ۱۰۰ مرتبه ذکر استغفار توصیه شده. همچنین در احادیث ما آمده که به دست کردن انگشتر فیروزه موجب اولاد دارشدن می شود و در آن شکی نیست. (مگر کسی روزی اش نباشد)

در روایت آمده است که خدا به رسول اکرم فرمود: من شرم می کنم از اینکه بنده ای انگشتر فیروزه در دستش باشد و دست به دعا بردارد و من دعای او را مستجاب نکنم و دست خالی برگردانم.

همچنین ازامام هادی ع() منقول است که هرکس آیه رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین را بر انگشترفیروزه بنویسد و آن را در دست کند و با آن نماز کرده و بعد از هر نماز این ذکر را ورد زبان سازد ان شاءالله بزودی صاحب فرزندی زیبا و صالح خواهد شد.