2733
2734
عنوان

جایی هست بشه فرم پر کرد بعد از مرگ جنازه مونو بدن برای آموزش

| مشاهده متن کامل بحث + 1536 بازدید | 60 پست
خوب نیست اصلا جسد چندددد سال میمونه اونجا و بچه ها انواع مسخره بازی رو باهاش درمیارن😶 انقدر مسخره ...

والا ما که هم واسشون فاتحه میخوندیم هم جوری رفتار میکردیم که بی احترامی نشه استادمون خیلی حساس بود

کاش میشد؛همچواواز خوش ی دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا.این من نمیتونم تحمل کنم

اره من میخوام اگر جایی هست فرمش پر کنم 

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
وای😐 حداقل اهدا کن

اهدا زمانی میشه که دچار مرگ مغزی شده باشم 

ولی برای تشریح با هر مرگی میشه

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
‌وای نه هم اینکه درد داره هم من روم نمیشه جلو بقیه بدون لباس

جسم زمانی درد داره که روح داره جسم بدون روح مثل یه تیکه پارچس

چقد کار قشنگی می‌کنی  هزار نفر بالا سرت غش میکنن  میپرسم توی تاپیکت میگم

مرسی عزیزم

خب حین تشریح حتما دانشجو های پزشکی بالا سر جنازه هستنو یجور آموزش حساب میشه دیگه

تشریح نیس عزیزم متخصص میاد قلب و کبد اینا برمیداره سالم سالم باید باشه سریع برسونن بیمار بعد برای اهدا عضو باید مرگ مغزی اینا شده باشی تا اعضا بدنت هنوز زنده باشه اما برای تشریح هر جنازه ای میشه 

۰۲۱۵۵۹۸۳۰۵۷ و ۰۲۱۵۵۹۸۳۱۴۹ در ساعات اداری تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند

چی هست کجاست 

همش حس میکنم تو زندگی بعدی همونجور هوشیار میشی که زندگی الانت بودی میترسم‌تیکه تیکه شم اون دنیا هر ت ...

واای ببخشیدا کلی خندیدم 

2706