2737
2734
نوزاد دو روزه خواهرم بدنش دوه زده کمی و ناحیه ادرارش هم سوخته ؟

آیا شما هم چنین تجربه ای داشتین - لطفا کمک کنید

پوشک پمپرز استفاده کرده و شیر خشک هم نان یک خورده چون هنوز شیر مادر کمه
آکنه یا دونه زدن بدن تو روزای اول خیلی طبیعیه. ناحیه ادرارش رو زود زود بشورین و چرب کنید. پمپرز خیلی خوبه ولی نوزادا ر.زای اول پوستشون خیلی حساسه و زود میسوزن . بهتره تا بدتر نشده با شستن و تعویض مرتب ترمیمش کنید. پسر خودم روزای اول هی روی صورتش جوشای چرکی میزد و فرداش خوب میشد.
فقط نان خیلی خوشمزه هستش ممکنه بعدا شیر مادرش رو نخوره. البته پسر من هر دوش رو خورد هر چند شیرم بیش از حد کم بود. . تو بیمارستان گفتن بهش SMA بدین که خیلی بدمزه اس و نمیذاره نی نی شیر مادر نخوره. اونو پسرم اصلا نمیخورد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام براى ادرار سوختگى کرم موستلا حرف نداره عالى هستش بعد از هر شستشو استفاده کنه مرتب که دیگه نسوزه براى دونهاش دختر من هم رو صورتش بود که باز یه محصول موستلا داره براى همین دونه ها هست اسمش رو یادم نیست تو کاتولوگش رو بخونه پیدا میکنه عالى هستش و صورت کودک رو مرطوب نگه میداره
دونه ها طبیعیه اصلا نگران نباش برای سوختگی موستلا یا کلاندولا بزن زود به زود پوشکش رو عوض کن شیر خشک هم نان نده SMA GOLD بده
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2740
ویانا جان دختر من هم دقیقا دو روزه بوداین مشکل براش پیش اومد
دکترش گفت به یه چیزی الرژی داره یه چیزی مثل شامپو ، یا لوازم بهداشتی که استفاده میکنه یا پوشک یا حتی مادرش یه چیزی خورده که توی شیرش بوده و باعث این قضیه شده
دکتر به من گفت خیلی زود متوجه بشم از چیه و رفعش کنم که به دراز مدت نکشه وگرنه تبدیل به الرژی دائمی در بزرگسالی میشه
خدایا،مرا آن ده که آن به