2737
2734
عنوان

برندگان عکس فروردین ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 5256 بازدید | 220 پست
درضمن من آدرس و شماره تلفنم کلا تغییر کرده جوایز رو چطوری ارسال میکنید؟
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دو تا سوال دارم خواهشا جواب بدید: 1- گوشی من HTC هست و جزو نفرات اول بودیم چرا قاب دیزاین رو فقط برای دو نوع گوشی منظور کردید؟ پس تکلیف ما چیه؟ 2- همون عکس مسابقه رو روی قاب میندازید؟
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم
2740
سلام خانم تهرانی و دیگر کاربران ضمن تشکر از 1- خانم تهرانی و دیگر دست اندرکاران سایت بخاطر زحماتشان 2- از کاربرانی که به عکس کودک من لطف داشتن و رای دادن 3- از اسپانسرها بخاطر جوایزشون .. ... .............. سوال: کسانیکه جوایزشون از آتلیه کودک حس است 1- آیا هر سه تا است؟ 2- اگر جواب بلی است آیا میشه سه تا عکس مختلف بفرستیم؟ 3- معمولا عکسایی که برای مسابقه میفرستیم برای اینکه راحت لود بشه ، کیفیت و حجمش و پایین میاریم میشه یک آدرس ایمیل بدید که عکس با کیفیت و خوب براتون ارسال بشه
یا‌ حسین
2706