2777
2789
عنوان

مدروکسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 100 پست
من همیشه منظم بودم 3 ماه پیش 50 روز پری نیومد آمپول زدم اومد که دکترم مدروکسی داد دو ماه خوردم ..ماه پبش نخوردم ولی پری اومد
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
دکترم که فقط دوفاستونو تجویزمیکنه میگه بهتره. من پریودام منظم بود اما چون میخواستم اقدام کنم داد جالبه بدونی که احتمال دیدن لک با این دارو زمان بارداری کمتره
همه رویاهای ما میتوانند محقق شوند،اگر: ما شجاعت دنبال کردن آنها را داشته باشیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان آدرین دقیقا نمیدونم که باید ادامه بدی یا نه؟اما میدونم که مشکلی نداره.از سایت خانم دکتر رضایی سوال کن که ادامه بدی یا نه؟
من مشکلم دکتر بیسواد بود عزیزم.خودم مدتها تحت نظر بودم که فکر میکردم واقعا مشکل دارم.وقتی دکترمو عوض کردم توی ویزیت اول گفت شوهرته در حالی که آز شوهرم عالی بود با یه پیگری فهمیدیم شوهرم عفونت داره و بعد از 2 ماه با مصرف دارو خوب شد و من به لطف خدا باردار شدم
خداروشکر عزیزم ... من که از دکترایی که رفتم متنفر شدم اصلا براشون هیچی مهم نیست خیلی بی تفاوتن یه جواب درست درمونم بهمون نمیدن که
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
با حساب کیستهایی که دقیقا در اثر این عفونت ناشناخته بوجود میومدن تقریبا یک سال و نیم عذاب آور
2801