2733
2739

من میخام برم تو تولیدی کار کنم باپولش خیاطی یاد بگیرم و چرخ بخرم میخام برم کلاس رانندگی میخام تو جامعه باشم تاکی بشور و بساب و خونه نشینی بچه ۱ساله دارم نیمه وقت میزارم پیش مامانم زیاد بابچم بودنی مادریمم بی ارزش میشه اعصابم خراب میشه ودرستم نمیتونم ب کارام برسم رفتن و کار کردن تو تولیدی گزاشتن بچه تا ظهر درسته 

مد شده مینویسن همسرم فلان شغل خودم فلان شغل سوال دارید بپرسید منم شوهرم سوپر مارکت داره منم خوراکی خور هستم سوالی درمورد خوردن و خوراکی داشتید در خدمتم🍬🍫🍦🍩🍭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره کار خوبی میکنی 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731

اره کلان به این نتیجه رسیدم زن باید رو پاهاش وایسه مستقل باشه که به چکنم چکنم نیفته 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2740