2752
2734
عنوان

سلام میشه بیاید نظربدید راجبه اسم نی نیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3666 بازدید | 82 پست
من اصلا به ست کردن اسمها عقیده ندارم. اتفاقا تفاوتها قشنگتره. اما اینکه مثلا مامان و بابایی اسم کاملا مذهبی دارند یهو یه اسمی مثل آویسا انتخاب کنند هم یه جور تو ذوق می زنه. نظر منه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد یه چیزی مثلا الان تو مدرسه ها اسمها اکثرا فارسی و به روزه خداروشکر. اما یکی میاد این وسط می ذاره زینو اینم درست نیست من که خودم از عربی بیزارم. اما اینجور اسمها دیگه الان اصلا تو جمع درست صدا زده نمیشه و زیبا نیست بچه هام خجالت می کشن. شخصیت حضرت به جای خودش بچه که نباید دق کنه!
خوب تیپ اسمای امروزی اینطوری شده دیگه همه با آ شر.ع و به آ هم ختم میشن من خودمم دنباله یه اسم تک هستم و با معنی که تکراری هم نباسه و بدها نی نی از اسمش راضی باشه
2706