2752
2734

اگر کسی میدونه یا نتیجه گرفتین لطفا بگین ...

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔

حرز امام جواد 

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حرز امام جواد 

اگه تهیه کنم خیلی خوبه؟

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔
حرز امام جواد 

وسه بار بخون اللهم اجعلنی فی درعک الحصینه التی تجعل فیا من ترید 

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!
عزیزم باید باطلش کنی 

چجوری چشم شوری ک دنبالته رو باطل کنم

چه جالب من و خواهرم همین الان داشتیم در مورد همین موضوع حرف میزدیم

آیا واقعا میشه کاری کرد؟

به دعا و طلسم و فلان آیه خوندن و اینا هیچ اعتقادی ندارم ولی شدید به چشم زخم اعتقاد دارم

اگه تهیه کنم خیلی خوبه؟

خیلی ۸۰ تا نمیدونم ۹۰ تا فایده داره ...

شانس 

برکت 

فتوحات 

چشم زخم و....

ولی یه نمازم داره وباید ب بازو راست ببندی 

دوتا هستن نه اونی که دوخطیه نه 

متن بلندی هستش 

اداب داره رو پوست اهو ....

ازجای معتبر تهیه کن 

چه جالب من و خواهرم همین الان داشتیم در مورد همین موضوع حرف میزدیم آیا واقعا میشه کاری کرد؟ به دعا ...

اره عزیزم میشه خودم دعا نویسم البته از طریق چشم سوم که دارم برات می‌نویسم و از بین می‌ره 

با عرض سلام بنده مربی هستم با مدرک بین‌المللی 
چه جالب من و خواهرم همین الان داشتیم در مورد همین موضوع حرف میزدیم آیا واقعا میشه کاری کرد؟ به دعا ...

وآن یکاد خیلی خوبه

خوندن سوره ی ناس

خانم وکیل هستم...سوالات حقوقیتون رو پاسخ میدم

منم ... ولی حرز امام جواد میگن خیای خوبه... کاش چشم دنبال زندگی آدم نبود ک نابود میشه

وآن یکاد خیلی خوبه خوندن سوره ی ناس

ون یکاد همراه مونم باشه خوبه؟

چجوری چشم شوری ک دنبالته رو باطل کنم

عزیزم ببین باید براش دعا بنویسی و دعا که میگم چون خودم می‌نویسم نه آسیبی به خودت میزنه نه اتفاقی میوفته فقط چشم ازت دور می‌کنه و زندگی به روال عادی برمیگرده

با عرض سلام بنده مربی هستم با مدرک بین‌المللی 
2706