2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مهریمو بخشیدم حق طلاق گرفتم بنظرتون کارخوبی کردم

نه در ایران حق طلاق نداریم 

وکالت در طلاق داریم که باید برید دفتر خونه اسناد رسمی شوهرتون این وکالتو بهتون بده 

اگه فقط توی سند ازدواج ثبت کردید هیچ ارزشی نداره 

حقوقی ام در مورد مسائل حقوقی که اطلاعات نداری با من بحث نکن 😉
2731
خب اگه تو عسر و عرج باش چی ؟

الان تواین تاپیکایه آقایی بودوکیل بودفک کنم ازاون بپرس

از صدای گذر آب چنان میفهمم تندتر از آب روان عمرگران میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آرزویم اینست آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست💚🙃😍
حالا تمکین ینی چی؟😑

رابطه زناشویی و رسیدگی به زندگی

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
زنی که باردار نمیشه میتونه شوهرش طلاقش بده؟؟؟؟

بله همیشه مرد حق طلاق داره تو همه چی

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
چرااا نتونه طلاق بگیرههه    

قانونه

عزیزم سوالت یک بار دیگه تکرار کن؟؟؟

عزیزم من تمکین نکردم قاضی گفت بر می گردی گفتم نه بعد گفت دادگاه بهش اجازه میده منم امضا کردم می تونستم امضا نکنم یا نه ؟به نفع اون می شد در هر حال ؟اگه ناشزع بشم می تونم درخواست طلاق بدم 

زنی که باردار نمیشه میتونه شوهرش طلاقش بده؟؟؟؟

معلومه ک نه وقتی راه درمان هست چرا طلاق و دوم اینکه حق طلاق از همون موقع ک عقد رو امضا کردید با مرده بانو😑😐

بسم الله. دانشجوی پزشکی 💟 متعهد به کارم و مردمم 🤞🏻 من برای داشته هام جنگیدم و تلاش کردم خدایا هدیه هاتو از من نگیر♥️