2733
2734

من و شوهرم 10ماهه جدا از هم زندگی میکنیم دارم طلاق میگیرم از مدرسه دخترم زنگ زدن که حالش خرابه بیا ببر منم اسنپ نیافتاد محل کارم خارج از شهره مدیرمون گفت پسرش با ماشینش من آورد جلوی در مدرسه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ميترسي كاري نكردي كه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2731

مگه جدا نمیشی پس چه ببینتت با کسی چه نبینتت فرقی نداره 

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     
به بابات توضیح بده به اونم بگید به تو ربطی نداره

به بابام گفتم اصلا بابامم بهش گفته به تو ربطی نداره با هر کی هم اومده منتها من میدونم دا میره پیش همه میگه صد تا هم میزاره روش ولی حسم میگه  خودش ندیده از همسایه ها دیدن بهش گفتن

بزنگ بهش بگو من عاقل بالغ صحیح وسالم حرفی داری تو روم بزن جوابتو بگیر چرا عین بچع ها شکایتمومیکنی ب ...

نه به خدا دست و پام داره میلرزه  بابا این پسر مدیرمم یه پسر 20سالس ولی این نمیگه که با پسره اومده بود اسم مدیر من میده خودتم میدونی دیگه زن که بیرون کار کنه هزار تا حرف هست پشتش البته اگهشوهر حرف در نیاره هیشکی چیزی نمیگه