2752
2734
عنوان

بتای پایین بعد انتقال جنین باردار بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9470 بازدید | 35 پست
ایشالا بسلامتی مثبت بشی.میدونم چقد هر روزش سخته من از روز ۶ تا ده و یازده همش مهمونی بودم یا یکی میگ ...

آره الآنم با گریه تایپ میکنم 

جنین هات روز چند بودن 

ترو خدا برام دعا کن راستی یه سوال فردا برم آزمایش بتا بدم روز 7انتقاا

آره الآنم با گریه تایپ میکنم  جنین هات روز چند بودن  ترو خدا برام دعا کن راستی یه سوال ف ...

نه بابا خیلی زوده.روز ۱۲ بی بی بزن بعد روز ۱۴ آز بده.با بقیه سرت و گرم کن هم زمان میگذره هم استرس نمیگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا سقط شد

رفتم دکتر سنو داخلی شدم بلافاصله بعدش خونریزی گرفتم و متاسفانه تا ده روز خونریزی داشتم وسقط شد استراحت کامل کن زیاد تکون نخور تازود بگیره من متاسفانه تکونم زیاد میخوردم

2731
رفتم دکتر سنو داخلی شدم بلافاصله بعدش خونریزی گرفتم و متاسفانه تا ده روز خونریزی داشتم وسقط شد استرا ...

من دراز کشیده هم تکون میخورم از بچگی عادتم بوده مامانم میگفت تخم مرغ گذاشتی جوجه شه انقد تکون میخوری.همسرمم گفت انقد اینطوری وول خوردی  بچهافتادن.دکترم گفت رو شکم نخواب ولی من نمیتونم

رفتم دکتر سنو داخلی شدم بلافاصله بعدش خونریزی گرفتم و متاسفانه تا ده روز خونریزی داشتم وسقط شد استرا ...

دوباره سه روز بعدس آزمایشم شد ۱۵۵. ز زدم کلینیک گفت دوباره سه روز دیگه تکرار کن بدرد نمیخوره اگه دلدرد و تهوع گرفتی سریع برو بیمارستان خارج رحم احتپالا.من ولی هیچ علائم خارج رحمی ندارم لک هم ندارم😔

دوباره سه روز بعدس آزمایشم شد ۱۵۵. ز زدم کلینیک گفت دوباره سه روز دیگه تکرار کن بدرد نمیخوره اگه دلد ...

تکرار کن ولی بارداری  الکی ب خودت استرس نده انشالله ک خبری نیس همین ک بتات رفته بالا عالیه این یعنی بارداری دیگه🥰

تکرار کن ولی بارداری  الکی ب خودت استرس نده انشالله ک خبری نیس همین ک بتات رفته بالا عالیه این ...

گفتم خوب چندبرابر شده عصبانی شد خیلی بعضیا بیشعورن دور از جون میتونست بهتر بگه گفت سریع برو بیمارستان

گفتم خوب چندبرابر شده عصبانی شد خیلی بعضیا بیشعورن دور از جون میتونست بهتر بگه گفت سریع برو بیمارستا ...

باور کن هیچی نیست اینا الکی شلوغش میکنن ب خودت استرس نده تو ک اینهمه هزینه کردی انشالله ک بگیره اصلا نمیخاد سه روز بزاری بیشتر بینش فاصله بزار من اون نوقع ک بتام پایین بود دکتر یخ هفته بعد گف برو ازمایش خودم صبر کردم تا ده روز بعد رفتم

باور کن هیچی نیست اینا الکی شلوغش میکنن ب خودت استرس نده تو ک اینهمه هزینه کردی انشالله ک بگیره اصلا ...

امروز سومین روز میشد نرفتم ازمایش.اولین سونو کی میشه؟یهو برم سونو ساکش و ببینم کجاست

بعد از ۴روز خودم رفتم آزمایش دادم بتام گفت ۸۲ شده.قرار بود فردا برم سونو

نه لک دارم نه چیزی.دکترم گفت بازم داروت و بخور فردا بیا سونو نمیدونم واسه چی دیگه باید امپول بزنم😢

امروزم رفتم سونو چیزی ندید گفت هیچی نیس احتمالا اصلا نگرفته باز یه هفته دیگه سونو بده بتات و چک کن بیاد پایین.پاسخگویی مرکزم گفت داروهات و تا یک هفته ادامه بده.گفتم چرا قطع نکنم الکی امپول بزنم گفت گردن خودتون اگر بعدا چیزی بشه..گفتم بنویسم اینجا مثل تاپیکای دیگران نصفه نمونه و بی نتیجه

عزیزم چیشد بارداز بودی یا نه

سونو چیزی دیده نشد .گفت یه هفته دیگه بیا.مرکزم گفت امپول و ادامه بده.خودم فرداش رفتم ازمایش خون دادم بتام از ۸۲ شده بود ۹۰  .دیگه امپول و اینارو قطع کردم