2752
2734
ممنونم لحن بیانتون میگه غلط کردی .لطفا به جای قضاوت یکم دلداری بدید دیگرانو نه این که خردش کنین .فکر ...

هیچ دلداری نمیشه داد عزیزم وقتی باردار شدی یعنی مسئولیت داری یعنی دین به گردنته یعنی وظیفته مادری کنی نمیتونی با این حرفای احساسی از زیر مسئولیت مادری شونه خالی کنی. اون پدری نکرد که نکنه تو مادری وظیفته مادری کنی الکی که بهشت زیر پای مادرها نیست مادر به پای بچش مثل شمع ذوب میشه ولی با چنگ و دندون از بچش محافظت میکنه   

خیلی هاممعتاد بودندترک کردن زندگی ساختن ک عالم حسرت خوردن بستگی ب شوهرش داره ک بخاد پاک شه یا نخاد&n ...

مشکل اینجاست که نمیخواد منم چند بار گفتم بریم کمپ ترک کن اما نخواست

Mah
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل اینجاست که نمیخواد منم چند بار گفتم بریم کمپ ترک کن اما نخواست

عزیزم انشالله خدا کمکت کنه واقعا شرایطتت سخته میگم یه مدت ترکش کن انشالله ک ب خودش بیاد خدا خودش ریشه این بیماری و بکنه روزی باشه ک دیگه اعتیاد رو زمین نباشه 

باید ازش تست 7گانه بگیری هر اعتیادی و نشون میده بعدم اگه گردن نمیگیره اعتیادشو نزار روش ب روت باز بش ...

تست ده گانه گرفتن .این موادها مخصوصا شیشه فقط 10تا12 ساعت تو ادرار یا نهایتا دو روز تو خون مشخص میشه در حالیکه تا دو یا سه هفته همرو سرمیدوونه بعد آزمایش میده تازه نمیدونم چکار میکنه که همش منفی میشه .

Mah
2731
عزیزم انشالله خدا کمکت کنه واقعا شرایطتت سخته میگم یه مدت ترکش کن انشالله ک ب خودش بیاد خدا خودش ریش ...

الان نزدیک دو ماه یا بیشتره آمدم خونه بابام ولی عین خیالش نیست حتی خونه هم تکمیل نیست میخواد رسما تو خونه ای زندگی کنم که دو مرتبه نزدیک بود از پله هاش بیافتم. 

Mah
تست ده گانه گرفتن .این موادها مخصوصا شیشه فقط 10تا12 ساعت تو ادرار یا نهایتا دو روز تو خون مشخص میشه ...

شیشه تست مخصوص داره گلم چون انتی فتامینه تو خون نیست برو بگو تست برا شیشه میخام شیشه ر  اصلا با ازمایش خون نمیفهمن بعدم اگه شیشه بکشه فکش میپره نمیخابه اصلا یه 24ساعت میتونه یه دقیقم نخابه وقتیم نکشه دو سه روز پشت هم میخابه در ضمن مصرف شیشه باعث میشه هیچی نخوره میل ب غذا در حد چند تا قاشق غذا بخوره اگه این علاعم و داره میکشه 

الان نزدیک دو ماه یا بیشتره آمدم خونه بابام ولی عین خیالش نیست حتی خونه هم تکمیل نیست میخواد رسما تو ...

گلم میتونی یه مشاوره برو میدونم زندگی با ادمی  ک اعتیاد داره سخته نمیدونم کاش میتونستم کمکت کنم اگه راضی میشد میرفت کمپ بعدم اراده میکرد میرفت کلاس معتادا میتونست پاک بشه خدا بهش ارادشو بده ک بره 🌹