2733
2734

واقعا دیگه نمیدونم چکار کنم.آن از شوهرم که معتاده ولی همش انکار میکنه.شوهرم شیشه و گل و تریاک و دیگه نمیدونم چی مصرف میکنه ولی بازم نمیدونم چطوری یک کاری میکنه که تستهای اعتیادش منفی درمیاد.حتی رفتم پیش مشاوره اعتیاد گفت تا خودش نخواد نمیشه ترکش داد مخصوصا که چند تا مواد مصرف میکنه این آدمها سخت ترک میکنن و هزینه خیلی زیادی هم برای ترکشون لازمه.

بعدم من ماه هشت باردایم داره تموم میشه تقریبا اوایل فروردین زایمان دارم و از طرفی هم دارم طلاق میگیرم .دلمم خیلی گرفته چون همه میگن پسرم بدم به شوهرم و خانوادش واقعا نمیدونم چکار کنم.آخه خانواده شوهرم فکر میکنن همه چیز فقط تو پول خلاصه میشه بجای محبت کردن به بچه هاشون فقط بهشون پول میدن و پول پرست بارشون آوردن.میترسم پسرم بهشون بسپرم چون اصلا خانواده درستی نیستن هر دو تا پسرهاش معتادن میترسم باعث معتاد شدن بچه منم بشن.

تازه الان عموش میگه یک تعهد تو خونه ازش بگیریم ولی میدونم شوهرم زیرش میزنه و قبول نکردم گفتم وکالتنامه تام الاختیار میخوام که شوهرم میگه نه(عروسی هم نگرفتن برام)

ببخشید خیلی پرحرفی کردم ولی دلم بد گرفته بود نتونستم دیگه تو دل خودم نگهشون دارم.  

Mah

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خواهشا هر کاری کردی اینده اون طفل معصومو خراب نکن

اولویت فقط اونه

2706