2752
2734
منم یه سال ویک ماه سقط کردم میرم دکتر میگن سالمی ولی من خیلی بهش فکر میکنم نمیدونم چطور بی خیال بشم

میفهمم من خودم اگه اسباب کشی نبود اصلا از فکرش بیرون نمیومدن تا ی بچه میدیدم اشک توی چشمام جمع میشد 

خدای مهربونم شکرت ❤ ازت میخوام هرکسی هر حاجتی داره برآورده بشه❤ آمین ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میفهمم من خودم اگه اسباب کشی نبود اصلا از فکرش بیرون نمیومدن تا ی بچه میدیدم اشک توی چشمام جمع میشد& ...

منم رفتم دکتر دارو تحریکی به داد کاش بشه بهش فکر نکنم یا خدا با فکر و خیالم بهم بده یعنی فکر صد درصد نمیزاره باردار شی خدا خسته شدم یکساله همش فکر 

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 
بله من دو ماهم بود قلبم داشت 

من احتمالا پوچ بوده چون فقط ساک کوچیکی تشکیل شده آزمایش های ایمنی انعقادی احتمالا انجام بدم چون واقعا نمیتونم تکرار بشه خیلی عذاب اوره

ممنظورم پیام  delvin بود که گفته قبلش آزمایش بدم علت رو بفهمم

بله من یسری ازمایش دادم ولی چون بچه اول بیشتر میگن طبیعیه

من احتمالا پوچ بوده چون فقط ساک کوچیکی تشکیل شده آزمایش های ایمنی انعقادی احتمالا انجام بدم چون واقع ...

من یسال سقط کردم کارم شده استرس و فکر کردن به بچه خدا خودش کمک کنه

منم رفتم دکتر دارو تحریکی به داد کاش بشه بهش فکر نکنم یا خدا با فکر و خیالم بهم بده یعنی فکر صد درصد ...

دقیقا مشغول یچیزی بشو و اصلا بهش فکر نکن نی نی دار میشی ان شاءالله سالم و صالح میاد بغلت و سعی کن قران زیاد بخونی با معنی که آرامش دلهاست 

من یسال سقط کردم کارم شده استرس و فکر کردن به بچه خدا خودش کمک کنه

اگه یک ساله خب برو دکتر دارو بگیر واسع باردار شدن داروهایی هستن تخمک رو تقویت میکنن و امکان بارداری رو میبرن بالا 

دقیقا مشغول یچیزی بشو و اصلا بهش فکر نکن نی نی دار میشی ان شاءالله سالم و صالح میاد بغلت و سعی کن قر ...

ممنون عزیزم والا من حاضرم فراموشی بگیرم دیگه خسته شدم

اگه یک ساله خب برو دکتر دارو بگیر واسع باردار شدن داروهایی هستن تخمک رو تقویت میکنن و امکان بارداری ...

بله امروز دکتر بودم دارو تحریکی بهم داده انشالاه جواب بگیرم

اره چون بعد سقط روحیم خراب شد واقعا حالا درد جسمی هم به کنار 

ان شاءالله نی نی بعدی سالم و صالح بیاد بغلت عزیزدلم حق داری 😘