2733
2739

بچه ها این پسر خیلی رفتاراش مشکوک بود همش زل میزد منکه متوجه میشدم سرشو پایین مینداخت یا خودشو مشغول کار دیگه ای میکرد

یا خیلی هوامو داشت اصن رفتاراش ضایع بود باور کنید

ما رفاقت خانوادگی داشتیم ولی حدود 3 ساله  اصلا ندیدمش

طرف 3 ساله پشت کنکوره 

پارسال پدرش به بابام گفته افت تحصیلی پسرم بخاطر اینه عاشق دحتر اقوام نمیدونم یا همسایه شده{اسم دختر رو نبرده }

بنظرتون 5/. درصد احتمال داره دختره من بوده باشم؟  اگه من میبودم بنظرم باباش اسممو میبرد چه لزومی داره پنهون کنه

اینم بگم من رفتارم با این پسر خوب نبود فکر کنم پروندمش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سه سال ندیدت 

شاید عاشق یکی دیگه شده 

خدایا شکرت بعد ۶سال منو لایق مادر شدن دونستی 🤱🏻🤱🏻🤱🏻۱۳۹۷/۰۶/۲۴ بعد از یه خارج از رحم و یه پوچ حسینم به دنیا اومد 😍😍😍اما باز بعد۳سال از تولد حسین یه توقف رشد تو نه هفته داشتم 😔😔😔خدایا شکرت ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ بیبی چکم مثبت شد 😍😍😍۱۴۰۱/۰۷/۲۷ خدایا شکرت قلبش تشکیل شد ❤️❤️❤️۱۴۰۱/۰۹/۰۷ان تی سالم بود شکر خدا☺️☺️☺️خدایا بقیشم به خودت سپردم این دفعه ام تنهام نزار برای انومالیم دعا کنین 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
اگ عاشق تو بود ک ۳سال صبر نمیکرد 

اره  ...

ولی نه شمارمو داره نه تو این 3 سال ارتباطی داشتیم{اونموقع  16 سالش بود }

نمیدونم خودمم خیلی نا امیدم 

پروندمش رفت

2740
اخه میگی 3 ساله ندیدینش اونم تو این س سال اصن سعی نکرده باهات ارتباط برقرار کنه؟ اگه ن خب نمیدونم ر ...

نه نمیدونم {شمارمو کسی نداره}

دو سه بار خانوادم خونشون رفتن 

کوه رفتن ولی من برای بی اعتنا کردنش نرفتم

چقدر خر بودم من

ببین شاید تو باشی ولی احتمالش خیلی کمه چون اگه عاشق تو بود این سه سال یه عکس العملی نشون میداد  

از چه طریقی؟

شمارمو کسی نداره بهش بده

اهل دوستی هم میدونم نیست خودمم همینطور

اخه منم 3 ساله ندیدمش ولی هنوز دوسش دارم  

از چه طریقی؟ شمارمو کسی نداره بهش بده اهل دوستی هم میدونم نیست اخه منم 3 ساله ندیدمش ولی هنوز دوس ...

ببین تجربه ثابت کرده بهم که امکان نداره طرف اگه عاشقت باشه بیخیال شه هرجور شده یکاری میکنه متوجه شی یا بهت میگه مثلا براش صبر کنی و قصدش و میگه بهت اینو جدی میگم پسری که عاشقت باشه ۳ سال صبر نمیکنه 

از چه طریقی؟ شمارمو کسی نداره بهش بده اهل دوستی هم میدونم نیست خودمم همینطور اخه منم 3 ساله ندیدم ...

این بگم که نگو از چه طریقی چون اگه بخوان یجوری یه راهی پیدا میکنن مثل قدیما نیست که چیزی نباشه مثلا پیدا کردن شماره یا اکانت اینستا کاری نداره آخه یا هر راه دیگه البته بازم برات دعا میکنم که انشاله اونی که عاشقشه تو باشی عزیزم من فقط خواستم راهنمایی کنم