2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چی ثبت نام کرده بودید شما

میدونم پرروام اما دوست دارم با وجود تنبلی تخمدان همین  ماه اول باردار بشم.😊 ماه اول با وجود خوردن لتروزول اما باردار نشدم. تا ببینی چی پیش میاد 🥲 ماه دوم کلومید خوردم و آمپول زدم.این ماه هم باردار نشدم.قرص دو فامد خوردم حداقل تاخیر الکی نداشتم.ماه سوم روزی ۳ تا کلومیفن و ۲ تا لتروزول.حدودا روز اقدام میشه روز مادر امیدوارم منم مادر بشم. 😭 فولیکول ۱۳ داشتم hmg و hcg  زدم بعد از دو روز لکه بینی با یه عالمه بی بی چک منفی این ماه هم باردار نشدم . دوست داشتم روز پدر حداقل باردار باشم . تا سال دیگه اقدام نمیکنم 🥰🥰خدایا شکرت این ماه بدون هیچ دارویی وقنی اصلا انتظارش را نداشتم فقط به خواسته خودت باردار شدم. ممنون از عیدی شب نیمه شعبان
2738
برای من زده رزرو 😏😏کلا توی برزخ گذاشتنم،

من اصلا امید ندارم اسمم تو رزرو دربیاد اگر دوره های قبل بود میشد امید داشت ولی این سری همه تو حساباشون پول هست همون رو سریع واریز میکنن.رزرو این دوره سرکاریه

من اصلا امید ندارم اسمم تو رزرو دربیاد اگر دوره های قبل بود میشد امید داشت ولی این سری همه تو حساباش ...

دقیقا داستان همینه دیگه، وقتی کسی پول ریخته توی حساب خب شرایط رو میدونسته دیگه