2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم نمی‌گیرم برا کسی کسیم برا من  حالا دنیا به آخر نرسیده که والا نه دغدغه دارم چی بگیرم چی نگیرم کلا راحتم دارم به اونایی که کادو میگرن و میدن نگا میکنم 😂😂😂

اینجا دنیای مجازی هست و پشت تک تک این اکانت ها یه انسان هست که احساس داره قلب داره و ممکنه قلبش بشکنه هیچکسی از سنگ نیس دوست عزیز پس بیاین سعی کنیم کمتر با حرفامون دل بشکونیم چه دنیای مجازی چه واقعی چون ممکنه حرفامون باعث بشه یه نفر تا صبح نتونه بخوابه و چشماش پر اشک بشه 🤍
2740

والا خدا کنه این کادوها برا صاحبش بمونن و رابطه شون پایدار باشه🤷🏻‍♀️

ولی ب نظر من فشار الکی هس ک ب مردم وارد میشه. کادو ولنتاین که حج واجب نیس. اصلا مگه عشق ب کادو دادن توی این روز خاصه؟!

هر وقت طرف آدم از جون و دل براش مایه بذار تو هرچیزی و بهش وفادار باشه، بهترین کادوی دنیا هس

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است.گاهی نگفته، قرعه به نام تو می شود. ^_^

باشوهرم دوست بودم چن سال پیش ولنتاین یه خرس پشمالوی بزرررگ قده خودم خریده بود..یادمه بردم تو انباری بالا قایم کزدم بعد یه ماه اوردم خونه گفتم از حراجی ارزونترخریدم...🥴

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿

کادوی ولنتاین بخوای بگیری کادو هم باید بدی. این پول که میخوای خرج کنی رو بده خودت برای خودت یچیز بهتر بخر یه باکس با چیزای بهتر و با کیفیت تر. فک میکنی حالا مثلا چیزای داخل این باکسا چقدر خوبن؟ فقط چون فانتزی هستن ب چشم میان.

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است.گاهی نگفته، قرعه به نام تو می شود. ^_^
شما فقط بیا پی‌وی راز تبدیل پارتنر به همسرت رو بهم بگو

دوهفته عاشقانه برخورد کن...وابستش کن..بعد دوهفته زیاد رونده دیگ...بعد خرج بتراش براش همش...خودش مجبورمیشه بگیرتت😂😂

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
دوهفته عاشقانه برخورد کن...وابستش کن..بعد دوهفته زیاد رونده دیگ...بعد خرج بتراش براش همش...خودش مجبو ...

مشکل این جاست نمی‌تونم بی دلیل با پارتنرم سرد برخورد کنم و اصطلاحاً رو ندم. در مورد خرج تراشیدن هم باید بگم خرج کن رابطه همیشه منم، غرورم اجازه نمیده تا من هستم اون پول خرج کنه

iridescent 
2706