2733
2739
عنوان

نمیدونم کجای دنیا نوشتن تو زمان عقد رابطه داشته باشید 

| مشاهده متن کامل بحث + 12001 بازدید | 198 پست
قرص بخور خوب جلوگیری کن بعدشم بنظرم داشتن رابطه تو عقد اشتباه البته این نظر شخصی منه

از چه نظر؟ 

📚🌨️☕وقتی صبح به غلظتِ تاریکیِ شب میدمد، یعنی ای انسان، حتی اگر در کشاکشِ ظلمات و ناامیدی هستی، بدان که فرج نزدیک است. بزودی نور به تاریکیِ تن و خانه‌ات میدَوَد و تو شاهد صبح زندگی‌ات خواهی بود…
خب جلوگیری کن  از کاندوم یا قرص استفاده کنید  فردا هم یه قرص اورژانسی بخر بخور ک حامله ن ...

انقد که من استرس بارداریم شروع شده اصلا واسه شوهرم مهم نیست که ما تو عقدیم شده حکایت داستان بچه که مگسه میگه بده بزنیم😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون چیزی که همه تعریف میکنن نیست یعنی یجوری بگم عادی میشه 

اره اولاش اونجوریه ولی ۵ ۶ ماه بگذره خوشت میاد

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
از یسمت استرس جهیزیه خریدن دارم از یسمتم یبار تاپیک زدم اینجا گفتن حقشه ، نمیدونم خرج میکنی ولی به و ...

جلوگیری نکردین؟؟ قرص اورژانسی بخور سالی ۲_۳بار بیشتر نمی تونی مصرف کنی حتما از روشهای مختلف جلوگیری استفاده کن

2731
اون چیزی که همه تعریف میکنن نیست یعنی یجوری بگم عادی میشه 

سحر منم تو این شرایط ممکنه هر چ نزدیک قرار بگیرم از اینکه چجوری تونستی و دردش چطور بود بگو اگه خواسی درخواست دوستی بده میترسم تاپیکت قترکه گمت کنم

شوهرت رابطه خاست یا خودت؟ چرا صبر نکردین بعد عروسی؟  

بخدا من اصلا راضی نبودیم یبارم اینجا سوال کردم همه بخدا پوزیشنم میگفتن ، که تو چجور باید طلا بخره اینو بخره اونو بخره اما برای وطیفت شونه خالی میکنی😐

منم از راه هایی دیگه انجام میدادم راضی شه اما میزد زیرش اینا چین من ٣١ سالمه ، همسنای تو دو بار طبیعی زاییدن 😑

بخدا الانم درد دارم مثل پریوده اما اصلا انگار نه انگار میخوام برم دکتر ، میگه بعدش میریم خونه😶

جلوگیری نکردین؟؟ قرص اورژانسی بخور سالی ۲_۳بار بیشتر نمی تونی مصرف کنی حتما از روشهای مختلف جلوگیری ...

نه کثافط انفد هول بود جلوگیری نکردیم اصلا وقت دخول گریم گرفت گفتم تمومش کن اما اصلا ،،، امروز کلا گریه کردم انقد حالم بده 

2740
از چه نظر؟ 

من خودم نمیپسندم کلا بنظرم باید برا بعد از عروسی بزارن

چقد بوده خانمایی ک تایپیک زدن گفتن بشدت پشیمونیم رابطه داشتیم بعضیا هم شوهرشون چقد از نظر اخلاقی مشکل داشتن ولی بخاطر باکره نبودن نمیتونستن جدا بشن تو دوست و اشنا هم دیدم 

کلا بنظرم اصل رابط مال موقع ک عروسی کردین

بخدا من اصلا راضی نبودیم یبارم اینجا سوال کردم همه بخدا پوزیشنم میگفتن ، که تو چجور باید طلا بخره ای ...

اها... خودت ناراحت نکن گلم کاریه که شده.... 

چند سالته شما؟ 

خب چرا راضی نمیشد و میزد زیرش مگه ارضا نمیشد؟ دیگه چه بهانه ای داشت؟ 

📚🌨️☕وقتی صبح به غلظتِ تاریکیِ شب میدمد، یعنی ای انسان، حتی اگر در کشاکشِ ظلمات و ناامیدی هستی، بدان که فرج نزدیک است. بزودی نور به تاریکیِ تن و خانه‌ات میدَوَد و تو شاهد صبح زندگی‌ات خواهی بود…
من موافق نیستم باهات. اگه طرف ناشی باشه اصلا دیگه خوست نمیاد 

اولش که همه ناشی هستن خب اگه تو بلدی بهش یاد بده ناشی نباشه😉

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2706