2733
2739
عنوان

مامانا واقعا برا حرف نزدن دخترم نگرانم میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 46 پست
نسیم جان حتمااااااااااااااااااااا میبرم ولی چند روز دیگه چون یکم درگیرم الان.حتما میبرم.فقط سوالم اینه اصلا تو این پروسه دکتر بردن ممکن براش ام ار ای بنویسن اصلاااااااااااااااا نمیخوام ام ار ای بده/این سوالمه ییعنی گفتار درمان تشخیص میده
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان آرتمیس شما خودت دخترت رو با بچه های دیگه مقایسه کن ببین تو این سن چه کارایی میکنن و آیا دختر شما هم میکنه اون کارا رو اگه آره که هیچی ولی اگه نه فقط صحبت کردنش مشکل داره با گفتار درمان حل میشه منم وقتی دخترم حرف نمیزد و البته یه سری از کارهاشم دیرتر از سنش انجام داد هی می گفتم عیبی نداره بچس بهتر میشه بزرگ بشه ولی داشتم خودم رو گول میزدم در واقع الان که دخترم 11 سالشه و یه پسر 1/5 ساله دارم می فهمم دخترم باید اون موقع چه کارا میکرده و نکرده گفتار درمانی اصلا جای ترسناکی نیس که دودلی برای برنش تا دیر نشده باید کمکش کنی این تجربه ی شخصی منه
خدایا کمکم کن بنده ای باشم که تو می خوای چون تو همون خدایی هستی که من می خوام.دوست دارم خداجون
نه ربطی به ام آر آی نداره متخصص اطفال هم نمی تونه کمکت کنه همون اول برو پیش یه گفتار درمان بگو دخترم رو ویزیت کن اون موقع بهت میگه الان بیا یا یه کم دیگه صبر کن
خدایا کمکم کن بنده ای باشم که تو می خوای چون تو همون خدایی هستی که من می خوام.دوست دارم خداجون
2731
اهان بهار مرسی من نگران ام ار ای بودم میترسه اخه.بعد بگم گاهی منو چنگول میگیره یا نیشکول و قهر میکنه بچه های شمام اینکاراو میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ولی خیلیییییییییی مهربونه
من دخترم رو پیش بهترین متخصص مغز و اعصاب کودکان بردم گ و ام آر آی گرفت و گفت هیچ مشکلی نداره در صورتی که من می دونم داشت اگه نداره پس چرا کاراش این همه کنده و الانم مجبوره مدارس خاص بره
2738
بهار ام ار ای نمیدم من خودم قبلا مریض بودم خیلی ام ار ای الکی فرستادنم نمیخوام بچم بره اونم این که ماشالله جن و درس میده خخخخخخخ کبریت میدزده قایم میکنه تو بلوزش.کاراش واقعا راضیم.فقط میمونه قهر میکنه.گاهی نیشگولمون میکگیره.و جمله نمیگه
یه نصیحت دوستانه بهت می کنم هیییییچ وقت برای بچه هات نگو بزرگ بشن درست میشن اصل یک زندگی سالم تو کودکی شکل میگیره ب ما با پشت گوش انداختنمون به بچه و در اصل باز به خودمون ضربه میزنیم.انشاالله که دختر شما هم خیییییلی زود حرف بزنه مختون رو بخوره خخخخخخ من که به دخترم می گم اگه می دونستم انقدر می خوای حرف بزنی نمی بردمت گفتار درمانی
تو تهران هزینه گفتار دمانی 45 دقیقه 50000 تومنه ولی شهرستان رو نمی دونم دختره من اختلال یاد گیری داره به همین خاطر مدارس خاص میره البته سنجش مدارس عادی قبول شد ولی دیدم کشش نداره واسه اونجا بچه های الان ماشاالله دبستانیا ما مادرا رو قورت میدن
پسر منم دیر حرف زد تازه بردمش گفتار درمانی اوضاعش بهتر شد اما خداروشکر مشکلی نداشت دکتر می گفت بخاطر عضلات زبانشه که ضعیفه... نگران نباش ببرش گفتار درمانی اوکی میشه البته گفتار درمانی از این جهت که بهتره تا قبل از مدرسه روبراه بشن چون ممکن تو مدرسه بچه ها برای غلط ادا کردن کلمات بچه ارو مسخره کنن... بچه آن دیگه
منم گدای فاطمه
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز