2733
2734
شوهرمنم رفته تواینترنت سرچیده که گیرداده فقط طبیعی خونده بعددوسال ایرادی نداره امامن خودمامیشناسم نمیتونم دردطبیعی راتحمل کنم من انگشتم یک خراش برمیداره تادوساعت سوزششاجارمیکشم حالافک کن بخوام طبیعی زایمان کنم کل بیمارستانامیزارم روسرم آخرمجبورمیشن بیهوشم کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه خودت نخواى و بترسى مطمین باش حتى اگه واسه طبیعى برى آخرش ختم به سزارین میشه. همین رو بهش بگو و یه جورى بهش بفهمون اینقدر میترسى که اصلا در خودت نمیبینى طبیعى زایمان کنى. البته من فکر میکنم تهدیدش در حد حرفه و میخواد یه کمى اذیتت کنه و شیطنت کنه. نزدیک زایمان که بشى و ترست رو ببینه مجبورت نمیکنه که برى واسه طبیعى .
منم ازاین میترسم فاران عزیز که هم آزارواذیت طبیعی شامل حالم بشه ودرآخرم به سزارین ختم شه چون خواهرشوهرمم اینطوربوده وبرام تعریف کرده چه بلاهایی سرش آوردن ودرآخربخاطرمدفوع بچه به سزارین کشیده
2731
بهش بگو من توانایی طبیعی رو ندارم.میترسم از طبیعی.اگه بلایی سرم بیاد میگم خونواده ام پدرتو در بیارن.بعد ببین چجوری از ترسشم که شده راضی میشه.اصلا به مرد چه که زن چجوری بزاد؟انگار اونا میخوان زایمان کنن نظر میدن.
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...