2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان الی ولی ثابت شده که برای نتیجه گرفتن باید هر یروز درمیون نزدیکی داشته باشیم تا اسپرم ها پیر و ضعیف نشن ولی خداروشکر میکنم که جواب گ فتی, من این ماه سوم که تو اقدامم ولی فکر نکنم شوهرم چهلووز صبر کنه خخخخ
2731
بچه ی دوم را 60درصد دختر گفتن متقاعدکردن همسرو نمی دونم من همسرم عاشق بچه بود برای همین باردوم هم زودحامله شدم بخاطر همسری امابازم خودت یکجوری متقاعدش کن باهاش حرف بزن یاباهم معاشقه داشته باشین نه رابطه ان شالله که خود خدا کمک میکنه وقدرتشابهشون میده
آسان جان عزیز ببخشید دیرجوابتو دادم من تازه عضوشدم خیلی واردنیستم بله منظورم 40روزه اون قضیه یک روز درمیون راهم باید بعد چهل روز پیاده کنیدسمی جان عزیزوشکرخدامن بعد این 40روز باردارشدم زهرابانوی گلم بایداعتراف کنم که هم برای مردسخته وهم برای زن به آقایونم بایدپیشنهادبدید کمتر تومحیط تنش زا قراربگیرن اگرتاقبل فیلم وعکس تحریک کننده میدیدن بیخیال بشن ویکم باخداانس بگیرن وقرآن بخونن وازخدابخوان تا کمکشون کنه
2706