2737
2734

من دخترم ۳ سالشه و یک ماهه از پوشک گرفتمش. خدا رو شکر خیلی بهتر شده ولس خب باید بهش یادآوری کنم و توی فواصل منظم ۲ یا ۳ ساعته ببرمش. الان من میخوام دخترم رو سه بار در هفته بفرستم مهد هر بار حدود ۵ ساعت. 

نگران دستشویی رفتنشم چون باید بهش یادآوری بشه و اینکه میترسم رعایت نکنن و دختر و پسر اونجای هم رو ببین یا مثلا اگه یوقت دخترم لباسشو خیس کرد باهاش بد رفتاری کن و ....

شما تجربتون چیه؟ بچتون میخواست بره دستشویی شلوار و شورتش رو در میورد بعد میرفت یا یادش دادین مثل آدم بزرگا بره ؟ خیلی نگرانم 

میشه به مربی گفت بچه رو ساعات خاصی ببرتش؟

خودت تو خونه باهاش کار کن وقت پیش بفرستش الان مهد کودکا جز مریصی واسه بچه هیچی تدارن🤭

نمیتونم عزیزم یه نوزاد هم دارم نمیتونم ۲۴ ساعته دراختیارش باشم. براش وقت میذارم ولی دوست داره همش بهم بچسبه منم دیگه دارم کم میارم. از طرفی خودشم خیلی دوست داره با بچه ها بازی کنه. اگه راه حلی برای دستشویی رفتن در مهد دارید بگید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۲.۳ سالگی خیلی زوده حداقل کم کمش بچه از ۶ سالگی اگه دوست نداشتین هم نره بچه ها از ۷ سالگی مدرسه م ...

عزیزم موضوع تاپیک در مورد مهد گذاشتن یا نذاشتن نبود.

اتفاقا مهد کوتاه مدت خیلی هم برای بچه خوبه و باعث رشدش میشه‌. دخترم ۳ سال و نیمشه نه دوسال و گفتم فقط هفته ای ۳ روز اونم مدت کوتاه میبرمش ولی سوال من این نبود. به هر حال ممنون از نظرتون