2733
2739
با سلام خدمت دوستان عزیز من ده ساله که مشکل نازایی دارم و دوبار ای وی اف شدم که سه تا انتقالم ناموفق بوده دیگه بریدم نمی دونم چه کنم خواهش میکنم منا راهنمایی کنید.
دقیقا مشکلت چیه؟
در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من ناباروری داشتم ولی علتش اول نامشخص بود تا بعد از 3 سال یه دکتر متوجه شد و مشکلم حل شد برات دعا میکنم سپیده عزیزم که به آرزوی قلبیت برسی من میدونم چی میکشی .
یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود!
2731
من به نظر مشکلی نداشتم 30 تا دکتر توی تهران رفتم آی یو ای هم کردم بعدش یه بار رفتم پیش افلاطونیان عکس رنگی رو که دید گفت چسبندگی داری لاپاراسکوپی شدم و مشکلم حل شد به خاطر یه سایه یه میلی متری تو عکس رنگی که هیچ کس بهش اهمیت نداد من 3 سال و نیم سرگردان بودم
2740
سپیده منم 4 سال نازایی داشتم بدون هیچ گونه دلیلی ..هیچ مشکلی نه از طرف من بود و نه همسرم ....حالا بعد از 4 سال خدا رو شکر ماه پیش باردار شدم سپیده منم بدون مشکل 4 سال باردار سپیده منم مثل شما بودم کاملا بدون مشکل هم خودم هم همسرم 4 سال نازایی بدون دلیل داشتیم حالا ماه پیش باردار شدم
استرس نداشته باش عزیزم میدونم خیلی سخته آدم به هزار نشونه دل میبنده اگر دوست داشتی این تاپیک منه در مورد احساسم بعد از حل مشکل ناباروری باور کن حل میشه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1120398
من که دیگه بطور طبیعی کلا نا امید شدم .به روش ای یو ای و ا ی وی افم دیگه امیدی ندارم .این داروهای ای وی افم روی من اثر بد میزاره .موندم چکار کنم. ممنون از همه شما انشاءالله که موفق باشید
2706