2733
2734
عنوان

پسرم کلافم کرده /جیششو نمیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 7762 بازدید | 27 پست
مسی منم موافقم تازه میگن اگه بچه رو به زور از پوشک بگیری خسیس میشه حالا بذار مثلا چند ماه دیگه پوشک باشه، اصلا یه مدت هیچی نگو تا این دوره اجبار فشار رو یادش بره پنج شش ماه دیگه اصولی بهش یاد بده
منتظر اتفاقات خوبم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب پوشکش کن که شوهرت هم گیر نده برای از پوشک گرفتن به غیر از آمادگی جسمی و روحی بچه پدر و مادر هم باید همکاری کنن دو سه هفته طول میکشه ...من برای شایان بادکنک بسته بودم به دستشویی به هوای اونا میرفت اون تو نیم ساعت بازی میکرد تا بالاخره جیش میکرد ...پی پی رو هم تا چند ماه بعد از گفتن جیش حاضر نبود بره دستشویی و باید حتما پوشک میشد...
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731
من صبر کردم تا اااااا سه سالکی که کامل به فهم افتاد ، حتی یه بار هم خیس نکرد خودشو بعد از سه شب دیکه شبان بوشک نکردم
به گذشته نگاه نکن و نگو چرا؟ به آینده نگاه کن و بگو چرا که نه؟
خوب عزیزم چه عجله ای داری وقتی همکاری نمیکنه صبر کن تا سه سالگی من پسرم رو نزدیک 3 سالگی گرفتم
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
باید از روش «جایزه و تشویق» استفاده کنی
خیلی موثره
من خودم پسرمو توی دو سالگی با همین روش از جیش گرفتم
مقداری جایزه که برا بچت جذاب باشه
مثل شکلات،عکس چسبونکی کوچولو و ... بخر و بذار یه گوشه ای
بهش بگو ازین به بعد هر وقت جیش و پی پی رو بگی،یه دونه ازینا میدم بهت
و هر وقت که گفت،یه دونه بهش بده
حتی اگه گاهی الکی هم گفت بهش بده
حدودا 2_3 هفته که این کارو بکنی، صد در صد شکلت حل میشه