2733
2734

داستان از این قراره  ، مراسم ختم داریم در تالار ، مادرشوهرم اینا همه رو آقا با بانو دعوت کردن حتی خانواده عروس رو   ، من خواهرم همسن خودمه مجرده و داداشم ۱۰ سالشه ، و اینکه اون یکی جاریم مادرشوهرم با خانواده دعوت کرده ، کلا خانوادش میان همه شون هم متاهل هستن ، 

ولی برای منو فقط پدر ومادر

خلاصه من ناراحت شدم   امشب به شوهرم گفتم ، میدونم شوهرم تو دلش ناراحت شده و فکر می‌کرد،  اما یکم باز میخواس قانع کنه خودشو ومنو 

من حتی گفتم به شوهرم که ببین اون جاری با خانوادش میاد تالار به من حرص بده که مادرشوهرم همه شونو دعوت کرده ولی من چی 

خدایی تو این زمینه شوهرم همراهم هست حتی برگشت گفت توهم برای اینکه حرفشو دربیاری خواهرتون داداشت رو بیار 

من قبول نکردم گفتم چرا خودمو کوچیک کنم 

به نظرتون گفتم بهش خوب کردم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب ختم که جای بچه نیست 

بنظرم برای همین خانواده جاریت همه دعوتن 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2738
خب ناراحت میشه آدم یه عروس رو با خانواده ، عروس دیگ ای رو آقا با بانو  فرق گزاشتنه

عزیزم خودت داری همه رو آقا و بانو دعوت کرده 

اون جاری که میگی هم همه اشون متاهل هستند 

خوب مجلس مجلس متاهل ها هستش دیگه 

شاید رسم دارن مجرد رو تو مجلس ختم دعوت نکنن

سر هر چیزی میخوای ناراحت بشی ؟

چه بهتر خواهرت چرت تو مجلس ختم فامیل دور شرکت کنه و عروسی نیست که شادی باشه و .. 

در کل عروسی هم بود باز ناراحت نکن خودت رو سر موضو کوچیک 

2706