2752
2734
عنوان

منتظرای نی نی با صلوات وارد بشن انشااله حاجت بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 55656 بازدید | 14174 پست

یعنی می شه قسمت من و مامان موفق و بقیه منتظرها هم بشه؟؟

من دوبار شهرستان iui کردم نشد این ماه ابن سینا خواهم رفت برای iui

گلی جون تو پیش کدوم دکتر می رفتی ؟

بیا تعریف کن چه طور فهمیدی حامله ای و ....

یعنی می شه قسمت من و مامان موفق و بقیه منتظرها هم بشه؟؟ من دوبار شهرستان iui کردم نشد این ماه اب ...

من دارم میرم پیش فاطمه رزاقی کاشانی

دوست ندارم ابن سینا برم. میترسم آشنا ببینمت. 

دکترم گفت فقط میکرو. منتظرم بعد عید شه شاید شروع کنم داروها رو . 

انشالله قسمت ما هم میشه . ☺☺☺

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سال نو مبارک

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
یعنی می شه قسمت من و مامان موفق و بقیه منتظرها هم بشه؟؟ من دوبار شهرستان iui کردم نشد این ماه اب ...

اسمان رفتی ابن سینا؟

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
سلام به همه آره مامان موفق رفتم و باز iyi منفی شد یه کم  به خودم فرصت دادم بعد می رم سراغ ivf ...

خداروشکراسمان باردار شدی؟ دوقلو؟ مبارکت باشه. برا منم دعا کن. منم میخوام آذر و دی برم میکرو. شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد. الان ۵ ماه شده ، دکترم گفت فعلا صبر کن. بیا برام تعریع کن کجا رفتی پیش کروم دکتر؟

خداروشکراسمان باردار شدی؟ دوقلو؟ مبارکت باشه. برا منم دعا کن. منم میخوام آذر و دی برم میکرو. شوهرم و ...

انشاالله تو هم مامان می شی خانم خوب

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
انشاالله تو هم مامان می شی خانم خوب

مرسی عزیزم. 

الهم صل علی محمد و آل محمد

سلام به همگی , آسمان خیلی ناراحت شدم

فکرش را نکن , دوباره تلاش کن این بار تو بارداری استراحت زیاد کن به خودت فشار نیار

خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن ... خدایا ...
2706