2733
2734
عنوان

رازیانه رو کی باید مصرف کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331149 بازدید | 53 پست
راستش من شنیدم رازیانه برای افزایش شیر خوبه نه تخمک گذاری . حالا بازم بپرس .

سلام  خانمای گل

یه برنامه موبایل هست، به اسم لک لک
که برای بانوان و بارداری و نگه داری از نوزاده

خیلی برنامه خوبیه. 2 ساله داره به صورت رایگان کار می کنه و سوال مادرا رو جواب میده.
مثل همینجا خانما با همدیگه اشتراک تجربه هم می کنن خیلی راحت.

چون خیلی به من کمک کرده

خواستم اینجا خبر بدم که بیایم ازش حمایت کنیم❤️  تا همینجوری خوب و رایگان بمونه .
چون همه خانم هستیم باید از برنامه های خوب که برامونه حمایت کنیم.❤️

پس روی لینک زیر بزنید و شما هم حمایت کنید😘✌️

https://goo.gl/UTxLp1

من امروز روز9 پری هستم و دوره ام 6روزه هستش اما امشب که با عرض معذرت رفتم دستشویی خون اومد حالا دارم ...

سلام  خانمای گل

خیلی برنامه خوبیه. 2 ساله داره به صورت رایگان کار می کنه و سوال مادرا رو جواب میده.

چون خیلی به من کمک کرده

خواستم اینجا خبر بدم که بیایم ازش حمایت کنیم❤️  تا همینجوری خوب و رایگان بمونه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  خانمای گل

چون خیلی به من کمک کرده

2728

سلام به همگی

من ماه اوله که میخوام اقدام کنم..الان روز ۶ پریودی هستم

از روز سوم پریودی قرص لتروزول میخورم

الان دیگه فایده داره عرق رازیانه هم بخورم؟ یا صبر کنم پریودیم تموم بشه بعد بخورم

لطفا راهنماییم کنید

سلام دوستان ، من بعد از دوران پریود تا زمان تخمک گذاری (حدودا 8روز) عرق رازیانه و بومادران خوردم و خ ...

سلام چه خوب 

دقیقا کی مصرف می کردی میشه کامل توضیح بدی 

صبح ناشتا 

قبل پری 

بعد پری 

توضیح بده ما هم فیض ببریم 

سلام رازیانه در بارداری ضرر نداره؟

ضرر داره باعث سقط جنین میشه 

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

سلام تو رو خدا کسایی که الان با رازیانه مامان شدن بگن منم دارم میخورم دم کردش رو بگن چه طور مصرف کردن من تنبلی تخمدان چپ دارم و این ماه  تخمدان راستم یه فولیکول ۱۲ میلی داشته میخوام بدونم رازیانه فولی کول رو بزرگ میکنه؟

2740

رازيانه باعث دختر زايي ميشه ،اگر هم باردار باشي و بخوري سقط ميکنه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

دوستان من رازیانه میخوردم ۹ماه پری هام منظم شده بود ولی این ماه تخندان راستم کیست داره پری هم نشدم و ابان ۲۰ روزه عقب انداختم باردارم نیستم دکتر آمپول داد الان ۴الی ۵ روز از زدن آمپول میگذره بازم خبری از پریودی نیست!!!!

سلام بچه ها منم ی دو هفته ای هست توو اقدام چون دکترا گفتن ضعیف باردار نمیشی و هرشبم یک لیوان دم کرده ای رازیاته میخورم چون پلی کستیکم و ذخیرمم نیمه😧 حالا ی مدته یسره دلدرد خفیف دارم چیکار کنم بنظرتون...

سلام دوستان.من پریودیم کاملانامنظم بود و تنبلی تخمدان هم داشتم...دکتر بهم عرق رازیانه داد۳۵روزخوردم پریود شدم ناگفته نماند توپریودیمم خوردم الان ۱۲روزه ک پریودم.چیکارکنم؟توروخداکمکم کنید...بازم باید بخورم رازیانه رو یا نه؟لطفا طریقه مصرفشو بهم بگید.

دوستانی که میخوان اقدان کنن برای بارداری تورو خدا مواظب باشید رازیانه همون قدر که برای تقویت تخمک و ...

من رازیانه رو دم میکردم عصرهامیخوردم بعدشم ی نصف لیوان عرق رازیانه و یک نصف لیوان بومادران میخوردم دوروزه رفتم اقدام یعنی نخورم دیگه؟؟ب نطرتون جواب میگیرم بااین روشی ک رفتم؟

2706