2737
2739

سلام پسرم ۶روز پیش اسهال شد ۴روز بهش دارو دادم از بعد اون گفتم ندم ببینم چجوره حالا در روز ۲بار دفع داره یبارش خوب وسفت هست یبار شل هست میشه راهنماییم کنید ک طبیعیه اینجوری یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم باید به دکتر بگی  ،از نظر سنتی بخوای بدونی میگن مثلا از غذاییه که میخوره سردی داره ، یا رودش سرما خورده  نمیدونم والا ولی اگر همیشه اینطوره به دکتر بگی بهتره  شاید حساسیت غذایی داره یا واقعا سردی داره بدنش ، یه چند روز شکمشو باروغن زیتون یا کنجد چرب کن با یه دستمال ببند شاید خوب شد  . محکم نبند که اذیت نشه  انشالله خوب میشه

جز توکل بر خدا،سرمایه ای در کار نیست...    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹
2740
عزیزم باید به دکتر بگی  ،از نظر سنتی بخوای بدونی میگن مثلا از غذاییه که میخوره سردی داره ، یا ر ...

سردی ک داره دفعش همرا با نفخ خیلی زیاد هم هست

یمدت همینجوری شده بود هروز جوشنده پونه ونعناع دادم خوب شد حالا از بعد اسهال دوباره اینجوری شده هرکارمیکنم جوشنده نمیخوره

سردی ک داره دفعش همرا با نفخ خیلی زیاد هم هست یمدت همینجوری شده بود هروز جوشنده پونه ونعناع دادم خو ...

خب پس سردی داره ، حتما شکمشو چرب کن دستمال ببند و جوشونده نعنا خیلی خوبه با یه کلکی بده بخوره یه کوچولو نبات بنداز توش شیرین بشه یا یه کم چایی بریز روش رنگش عوش بشه نفهمه جوشوندست  ، سردی هم نده بهش گرمیجات که دوست داره بده  احتمالا طبعش خیلی سرده 

خب پس سردی داره ، حتما شکمشو چرب کن دستمال ببند و جوشونده نعنا خیلی خوبه با یه کلکی بده بخوره یه کوچ ...

بله عزیزم ممنون از راهنماییت 

سعی میکنم جوشنده رو بدم هرجورشده

بله عزیزم ممنون از راهنماییت  سعی میکنم جوشنده رو بدم هرجورشده

خواهش میکنم  انشالله خوب میشه نگران نباشید