2737
2734

واقعا خسته شدم ۲ ساله کلی ختم چله دعا نذر نیاز ختم قرآن و.... برداشتم بجای اینکه حاجتم برآورده شه بدتر همه چی بهم میریزه مگه دعا برای حل مشکل نیس؟خدایا چرا با من این کارارو میکنی😔😔😔💔💔💔

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱

چون خداانگار چشماش رومابندید😔😔😔

از همه ی خواهران عزیزم و از همه ی زنان امت رسول الله می خواهم روز به روز حجاب خود را تقویت کنید، مبادا تار مویی از شما نظر نامحرمی را به خود جلب کند؛ مبادا رنگ و لعابی بر صورتتان باعث جلب توجه شود؛ مبادا چادر را کنار بگذارید(بخشی از وصیت نامه ی شهید محسن حججی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باید واقعی به مسالت نگاه کنی ودرصد احتمالی هم که درست نشه ماجرات درنظر بگیری 

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»
عزیزم درسته دعا برای حل مشکله و یه جور حالت انرژی مثبت فرستادن و خوش بین بودن رو داره ولی اول از همه ...

۲ ساله خونه گزاشتم برا فروش تاپیکهامو ببینی میفهمی دیوار شیپور بنگاه هم سپردم فقط مونده داد زن استخدام کنم تو خیابون داد بزنه 

کلی ختم چله دعا نذر نیاز ختم قرآن برداشتم خانما اینجا دعا گفتن بنویسم بزارم تو خونه نوشتم گزاشتم هیچییییی یعنی واقعا هیچیییییی 😔😔😔از طرفی هم مجبورم باید بفروشم باید😔😔😔

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2738

این تصورات ماست که فکر می‌کنیم دعاها به جایی نمی رسه. اگر برای خواسته‌ات تلاش کردی و توی این مسیر به خدا توکل کردی، بعدش هر اتفاقی بیفته، همونه که باید میفتاده. به خدا اعتماد کن 🌻

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊
2706