2733
2734

من امروز ۲۳ دوره ام هست.ببخشید موقع رابطه توی تخمدان راستم اندازه یه گردالی اندازه گردو درد حفره مانند حس میکنم.

حس میکنم کیسته

این ماه ۳ تا فولیکول ۱۸،۱۹،۱۶ داشتم دوتا راست و یدونه چپ که دکتر بهم بازمhmgداد یدونه که بزرگتر بشن برا فرداشمhcgنوشت.

الان۶ روزهhcgزدم.

یعنی با وجود آمپولم آزاد نشدن؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

کسی نیست کمک کنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم امپولتو بزن باز برو سونو که تخمک ازاد کنی خوب و بالغ بشه تا زود بگیره انشاالله🌺

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
2731
اسی دلشورت بیمورده ریلکس باش کلا تخمک فعال واسه همین حسش می‌کنی 

بخدا این کیستا نمیزارن که من اقدام کنم

تامیام شروع کنم میبینم همه جام پره کیسته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم امپولتو بزن باز برو سونو که تخمک ازاد کنی خوب و بالغ بشه تا زود بگیره انشاالله🌺

عزیزم ۶ روز پیش زدم آمپولو ولی تو تخمدان راستم موقع رابطه درد دارم انگاری که یه چیز دایره مانند درد میکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خانوما ببخشید من ماه قبل اقدام داشتم  ۴روز هم پری عقب افتاده چهارتا بی زدم دوستاش منفی شده ام دوتا بعد چند ساعت هاله داره امکان بارداری هست هیچ گونه علایم پری یا بارداری ندارم

2738
منم اين ماه ٦تا فولي خوب داشتم  ديشب اقدام كردم ولي امروز داره ازاد ميشه اگه امشبم اقدام كنم به ...

دکتر من گفت روزی که آمپول رو زدی نه، فرداش رابطه داشته باش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم اين ماه ٦تا فولي خوب داشتم  ديشب اقدام كردم ولي امروز داره ازاد ميشه اگه امشبم اقدام كنم به ...

عزیز دلم اسپرم تا سه روز اون داخل زندس نگران نباش..

امشب استراحت کن فردا اقدام کن🌺

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
شما اقدامتو انجام بده بسپر بخدا این استریت مانع جذب اس پرم به رحم میشه سردی میاره

استرس ندارم ولی فکرم مشغوله نکنه کیست شده

آخه نمیزاره راحت اقدام کنه تخدان راستم همش درد داره موقع نزدیکی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانوما ببخشید من ماه قبل اقدام داشتم  ۴روز هم پری عقب افتاده چهارتا بی زدم دوستاش منفی شده ام د ...

عکسشو بفرس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا این کیستا نمیزارن که من اقدام کنم تامیام شروع کنم میبینم همه جام پره کیسته

از سونو میفهمی کیست داری یا همین طوری سعی کتچن فعالیت در روز بیشتر کنی ما خود خانوما باعث تنبلی تخمک میشیم با تغذیه نامناسبی کم تحرکی...

عزیزم ۶ روز پیش زدم آمپولو ولی تو تخمدان راستم موقع رابطه درد دارم انگاری که یه چیز دایره مانند درد ...

هر بار که امپول میزنی به دکترت بگو برام سونو بنویس

نگران نباش بخاطر امپوله تخمک هاتو فعال کرده🌺

از سونو میفهمی کیست داری یا همین طوری سعی کتچن فعالیت در روز بیشتر کنی ما خود خانوما باعث تنبلی تخمک ...

من ۳ روز در هفته میرم باشگاه قدم ۱۷۰ وزنم ۶۵ دیگه نمیدونم چیکار کنم

فردا میخوام برم سونو محض احتیاط

اگه کیست شده باشه ماه بعدی هم پرررررر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706