2737
2734
کدوم شهری؟ ببین آسم درمان داره بچت خوب خوب میشه ،شوهرم آسم شدید شدید داشت جوری که ریه اش موقع خواب ص ...

دکترش گفته تا ۱۲ سالگی خوب میشه اما باید مراقبش باشیم سرمانخوره. امسال همش مریض بوده . اینکه میگین چحوری هستش. اره اینم همش ریه هاش موقع خواب صدا میده. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دیدی بچت خیلی شدید شده سرفه اش یعنی خیلی پشت سر هم شده زنگ بزن اورژانس بیاد نترس برات ما دعا میک ...

باشه عزیزم. تنتون سلامت باشه ممنون که هستین. خیلی سختی کشیدم تا به این سن رسیده . نمیخام در حقش بد کرده باشم. 

2731

سلام من بچه برادرم همین جوری بود دخترش فقط بهش عسل طبیعی بده فقط عسل طبیعی همین دکترا فقط اسپری و قرص میدن برادم بردش پیش شاگرد دکتر قریب خدا بیامرز کل اسپری و داروهاشو ریخت تو سطل اشغال گفت فقط فقط عسل طبیعی همین و باور کن مثل اب رو اتیش بود براش بعد ۶ ماه خوب خوب شد انشالله دخترت هم خوب میشه

اسپری سالبوتامول نداری

عزیزم ببخشید من یه پست دیگه دیدم شما رژ لب تزریق کردید و راصی هستید خواستم بگم منم از تبریزم و تاتو کار شماهم تبریزیه من چطور میتونم پیداشون کنم ؟به هرکسی نمیتونم اعتماد کنم ممنون میشم راهنمایی کنید