2737
2734

بچه ها شوهرم واقعا یا نمیفهمه یا به رو خودش نمیاره همیشه بهترینارو واسه خودش میخره 

گوشی من کلا ۳ تومن پولشه که ۲ تومنشو خودم دادم وقتی خریدم بعد واسه خودش گوشی ۸ تومنی خرید یه بار بهم گفت من گوشی زیر ۶ تومن اصن دستم نمیگیرم 😐😐 انقددد بهم بر خورد بعدشم پول داد خواهرش آیفون بگیره به من گفت تو فکرم یکیم واسه خودم بگیرم😐 در صورتی که گوشی من خراب بود حالا بقیه کاراشم میگم ...

تیکر رسیدن به اهدافممم💪

چیکارس مگه شغلش

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بجا اینکه گوشی من خرابه واسه من یه گوشی بگیره همش به فکر اینه بره آیفون بگیره خودش 

بعد مدت ها من واسه کارم یه وسیله نیاز داشتم که خیلی ضروری بود از بابام پول گرفتم بخرم 

رفت ۴ ملیون پول داد سیگار الکترونیکی خرید 

تیکر رسیدن به اهدافممم💪
2731

چرا همون اول خودت پول گذاشتی؟

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
2740

بعد من گفتم دیگه عوض میشم و ازش میخوام واسم چیز بخره بردمش یه طلا فروشی گوشواره مورد علاقمو نشونش دادم بخدا شاید به زور یه گرم میشد گفت باشه میخرمش واست فرداش اومدیم شروع کرد ناله کردن که هیچی پول واسه آدم نمیمونه اعصابم خورده هیچی ندارم از این حرفا 

دیگه دلم سوخت هیچ نگفتم چند روز بعد جایی دعوت بود یه مهمونی معمولی خانوادگی زنگ زدم گفت اومدم لباس بخرم😳 برگام ریخت مگه این پول داشت ؟ چون میدونم لباسیم که میخره زیر دو تومن نیس 

تیکر رسیدن به اهدافممم💪

ببین ی چیزی بهت میگم توروخدا بزار یادت بمونه 

هیچ وقت از خودت نگذر 

اگه نداره اگه فلان

دلت نسوزه

شوهرتو هم مثل شوهر من برا خودشو خانوادش همیشه داره

مخصوصا برا خودشون 

از خودت نگذر اگه چیزی میخوای بخری بهترینشو بگیر

نگو درکش کنم نگو نداره دلت بسوزه نه 

این ادما قدر نمیدونن 

دقیقا دارم میسوزم واقعا نمیدونم چیکار کنم

اخلاقش چطوره؟

اگه واقعا دوسش داری و دوست داره و ارزش داره که براش وقت بزاری درستش کنی باهاش حرف بزن

یجورایی حالیش کن که الان یه مرد متأهل و هرکاری کنه قبلش باید به این فک کنه دیگه یه نفر نیس و مسئولیت یه نفر دیگه رو دوشش

ازخواسته های کوچیک شروع کن تابه چیزایه بزرگتربرسی مثلا ازش بخواه برات گل بخره یاببرتت رستوران یا لبا ...

اشتباه کردم بخاطر اینکه زندگیو جمع کنم کم توقع بودم دیگه نمیشه درستش کرد

تیکر رسیدن به اهدافممم💪
2706